„VitirON KIDS“ vasaros stovykloje – profesionalių krepšininkų patarimai

VšĮ „Sostinės krepšinio lyga" organizuojamas Vilniaus regiono bendruomenių vaikų krepšinio čempionatas „VitirON KIDS" geriausioms pirmenybių komandoms dovanojo krepšinio stovyklą.

165 moksleiviai liepą geriausių ekipų žaidėjai treniravosi, žaidė krepšinį ir pramogavo „VitirON KIDS vasaros dienos stovykloje.

Stovyklos metu vyko įvairių 1x1 , 2x2, 3x3 turnyrų, siekiant skatinti tarpusavio varžymąsi, asmeninį tobulėjimą, mokymąsi dirbti komandoje ir sveiką konkurenciją.

Treniruotėse, kuriose buvo tobulinami individualūs ir komandiniai įgūdžiai, vaikams vedė žinomi treneriai ir krepšininkai. Tarp jų buvo į Lietuvos rinktinę pakviestas Gabrielius Maldūnas ir Vilniaus „Ryte“ praėjusį sezoną žaidęs Evaldas Kairys. Šie krepšininkai ne tik vedė treniruotes, bet ir neformaliai bendravo su stovyklos dalyviais ir pasakojo apie profesionalaus krepšinio užkulisius.

Stovykloje moksleiviai taip pat gerino savo fizinę ištvermę, atliko pratimus, kurie lavino jėgą, greitį, tikslumą ir reakciją.

Stovykloje dirbo kineziterapeutai, kurie vaikams vedė paskaitas apie traumų prevenciją, vesdavo mankštas ir mokė, kaip atlikti tempimo pratimus.

Vasarotojai prasiblaškė pramogų erdvėje „Adventica“, stebėjo iliuzionisto Alano Gladkovo magijos pasirodymą.

„VitirON KIDS" čempionatas – jaunimo krepšinio lyga, skirta didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus mieste ir regione.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Čempionatą organizavo ir projektą įgyvendino VšĮ Sostinės krepšinio lyga.

Projekto Nr. SRF-SRO-2021-1-0234.Projekto Nr. SRF-SRO-2021-1-0234

Projekto tikslas – skatinti sportinį moksleivių aktyvumą, didinti fizinį raštingumą, formuoti sveikos gyvensenos įpročius.