VU parbloškė savo žaidimo nerandančius „Sanit“ krepšininkus

Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „Vilniaus universiteto“ (7-4) ekipa reabilitavosi po nesėkmės derbio akistatoje sutriuškindama „Sanit“ (2-7) atstovus.

Žiūrint į „ant popieriaus“ turimą sudėtį tai - lygiavertės ir į A lygos medalius galinčios pretenduoti komandos. Vis tik, pastarojo metu „Sanit“ ekipos formą ir žaidimą kyla rimtų abejonių dėl šios ekipos galimybių.

Visa tai puikiai atsispindėjo ir pirmadienio vakarą, kuomet pirmąsias dešimt minučių aikštėje vyko dviejų lygių varžovų kova, tačiau paskui aikštės šeimininkai ėmė dominuoti tiek puolime, tiek  gynyboje ir įpusėjus dvikovai jau pirmavo dviženkle persvara - 57:44.

Taip, visiškai teisingai 57 įmesti taškai viena per pirmąją rungtynių dalį. Rodiklis, kuris neprivertė svečių komandos padaryti absoliučiai jokių išvadų, nes po didžiosios pertraukos VU tęsė savo šou puolime, per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinukus pelnė dar 56 (!) taškus ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė lengvą pergalę - 113:88.

Įdomu tai, kad vieną iš dviejų šio sezono A lygos pergalių „Sanit“ pasiekė būtent prieš „Vilniaus universiteto“ ekipą.

Pirmojo rato akistatoje tuomet gynyboje dar dirbę Karolio Kuliūno auklėtiniai buvo padėties šeimininkai ir patys šventė triuškinamą pergalę 91:60.

Tad pirmadienio vakarą pasiektas studentų revanšas gavosi daugiau nei įspūdingas.