Treniruotės pobūdžio rungtynėse VDU-ŠA pervažiavo „Gestą-IDW“

GEALAN-Sostinės B lygos savaitė baigėsi taip, kaip ir buvo galima tikėtis bei prognozuoti: Gedimino Bražiono vadovaujami VDU-ŠA (2-2) krepšininkai namuose nesulaukė deramo pasipriešinimo iš savo žaidimo nerandančių „Gesto-IDW“ (0-4) vyrų bei iškovojo lengvą tašką rezultatu 89:65.

Antroji pergalė leido VDU-ŠA ekipai pakilti į šeštą turnyrinės lentelės vietą, tuo tarpu Gintaro Razučio treniruojami „Gesto“ sportininkai įsitaisė turnyrinės lentelės pačioje apačioje – po „Dailės akademijos“ ir „SK Nemenčinės“ taškų šia savaitę jie liko vienintelė pergalės skonio šiame sezone dar nepatyrusi ekipa.

Sužaidus pusantros minutės svečiai dar laikėsi kovoje, kuomet atsiliko vos tašku (4:5), o sužaidus keturias minutes po Manto Vaičiulio dvitaškio ekipas skyrė tik du taškai (10:8), tačiau tai buvo daugiau atsitiktinumas, nei tendencija ar galima kova, nors po pirmo ketvirčio VDU-ŠA pirmavo ir ne stulbinančiu skirtumu (22:15).

Viskas paaiškėjo ir išsisprendė iš karto po trumpos pertraukėlės – tarsi per treniruotę apšilimą padarę G.Bražionio auklėtiniai antrą ketvirtį pradėjo į visus klausimus atsakančiu spurtu net 21:2, po kurio ekipas jau skyrė net 26 taškai (43:17), ir G.Razučiui nieko kito nebeliko, kiek tik skėsčioti rankomis ir ruošti savo vyrus ateities kovoms.

Įpusėjus dvikovai šeimininkai pirmavo 51:23, ir antroji susitikimo dalis tapo tik formalumu. Be abejo, tradiciškai „Gestas“ nesileido mindomas, ir po pertraukos rodė gyvybės ženklus, bei antrą susitikimo dalį net laimėjo (42:38), tačiau realios grėsmės varžovų persvarai sukurti nesugebėjo ir patyrė skaudų ketvirtą smūgį sezone.

Nugalėtojus į pergalę vedė iki šių rungtynių vos po 5,5 taško rinkęs Robertas Sinkevičius, pelnęs 23 taškus, statistinius vidurkius pasigerino ir Nojus Vaikšnoras, pridėjęs 15 taškų, o ekipos lyderis Gediminas Povilauskas pelnė 9, tačiau pridėjo 19 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus bei 34 naudingumo balus. Taip pat po 9 taškus pelnė ir Paulius Cinelis, Povilas Gancevičius bei Lukas Šalkauskas.

„Gesto-IDW“ ekipos lyderis Gediminas Žukas surinko 28 taškus, tačiau ir vėl pasigedo ekipos draugų pagalbos, kurie kartu pelnė vos 37. Luko Laurinaičio sąskaitoje buvo 12, o Luko Pečiulio – 10 taškų.