„Vilniaus ugniagesys“ ruošiasi jėgų patikrinimui A.Makulavičiaus taurėje

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B pirmenybėse įvyko du mačai.

A grupėje „Vilniaus ugniagesys“ (1/2) pagaliau pasiekė pergalę ir namie 96:84 (28:13, 20:25, 22:20, 26:26) nugalėjo „Visi kartu“ (1/1) jaunimą.

Daug šansų svečiai neturėjo, nes „Vilniaus ugniagesys“ primetė savo sąlygas greitai. Už nepaklusnumą „Visi kartu“ buvo baudžiama kaip mat ir galiausiai susitaikė su pralaimėjimu.

Ugniagesiams 24 taškus pridėjo Tomas Markevičius (8 atk. kam.), 19 – Ramūnas Bosakas, 18 – Dovydas Sakalnikas (8 atk. kam.), 12 – Dominykas Gružinskas (9 rez. perd.), 10 – Gelmis Ramaneckas.

„Visi kartu“ 24 taškus pelnė Gustas Giedraitis, 20 – Arnas Adomavičius (8 atk. kam.), 17 – Ginas Mulevičius, 13 – Rapolas Raižys (8 rez. perd.).

„Vilniaus ugniagesio“ treneris Genadijus Kuliominas kalbėjo ir apie ateities kovas.

„Džiugu grįžti į pergalių kelią. Varžovai buvo jauni, ko gero susirinko pilna sudėtimi, o mes kaip visada – vos daugiau nei 5. Pirmo kėlinio pradžioje dar Kulda pasisuko čiurną, buvo klausimas, ar galės žaisti, be sukandęs dantis su skausmu kažkiek padėjo mums.

Prieš rungtynes žinojome, kurie varžovų žaidėjai meta, kurie – veržiasi, be aikštėje tai pamiršome. Puolime buvo tikrai gerų epizodų, bet norisi daugiau. Dar labai banguojame, geri epizodai virsta blogai, o ir 4 kėlinyje pirmaudami 20 taškų tvarkingai mačo baigti nesugebėjome.

Dabar viskas mūsų rankose: norime užimti 4 vietą grupėje, aišku, bus sunku, nes žinau, jog sunkiai rinksimės, nors žaidėjai žada, jog atkrintamosiose viskas bus kitaip. Tikiuosi.

Laukia geras jėgų pasitikrinimas A.Makulavičiaus taurės finaliniame ketverte. Ten tikslas vienas. Pusfinalyje žaisime su gynybinio tipo komanda („Taurus“), kurią gerai pažįstu, esu treniravęs ir pats, manau, tai mums bus privalumas. O finale lauks apžvalgininkų geriau už mus vertinamas varžovas („Oaks-Tirola“ arba „2Gen-Kaefer“) – pažiūrėsime, ko jie iš tiesų verti aikštėje“, – šypsojosi jis.

Antra

B grupėje dar vieną pergalę į sąskaitą įsirašė „Gestas-IDW“ (2/0), kuris namuose 82:67 (23:18, 20:25, 22:8, 17:16) įveikė „Vilniaus KM-2000-II“ (1/2).

Jei du su puse kėlinio komandos ir atrodė apylygiai, tai vėliau „Gestas-IDW“ atitrūko. Jis šovė į priekį ir susikrovė 15 taškų persvarą, o netrukus ji ir perkopė šią ribą. „Vilniaus KM-2000-II“ šansai tapo minimalūs.

Laimėjusiems 23 taškus pridėjo Gediminas Žukas (8 per. kam.), 17 – Andrejus Zenevič (9 atk. kam.), 14 – Lukas Laurinaitis, 9 – Algirdas Pazgrazdis.

„Vilniaus KM-2000-II“ klubui 12 taškų pelnė Dominykas Kliukas, 11 – Kasparas Gečas, 9 – Saulius Mikelionis, 7 – Kasparas Mikalajūnas (7 atk. kam.).