Paskutinė rudens savaitė D lygoje degino parketą

Paskutinioji lapkričio savaitė įnešė naujų vėjų į GEALAN-Sostinės krepšinio D lygą (SKL). Paskutiniąją rudens savaitę buvo sužaista 17 rungtynių, kuriose buvo galima pamatyti visko – nuo skaudžių favoritų pralaimėjimų iki pergalių, kurios leido reabilituotis po praėjusios savaitės pralaimėjimų.

D1 LYGOS APŽVALGA

Jėgų rezervas

Pirmieji praėjusią savaitę į kovą žengė „Akcija-KREPŠINIS“ (3/2) ir „Hanse trailer“ (1/5) ekipos.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį „Hanse Trailer“ krepšininkai turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau iki kėlinuko pabaigos „Akcija-KREPŠINIS“ ekipa ne tik prisivijo varžovus, bet ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (16:12). Antrasis kėlinukas buvo rezultatyvesnis, tačiau kova ir toliau vyko taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros (39:34).

Trečiojo ketvirčio pradžioje atrodė, jog kova toliau vyks įtemptai, bet kėlinuko pabaigoje aukštesnę pavarą įjungę „Hanse Trailer“ krepšininkai persvėrė rezultatą į jiems palankų ir į ketvirtąjį kėlinį ėjo turėdami trapų 3 taškų pranašumą (50:53).

Ketvirtajame kėlinuke vyko taškų lenktynės, iš pirmo žvilgsnio atrodžiusios palankesnės „Hanse Trailer“ ekipai, kuri kėlinio pradžioje turėjo 8 taškų pranašumą (53:61), tačiau „Akcija-KREPŠINIS“ krepšininkai nepasidavė ir surengė spurtą, kurio dėka pavyko grįžti ir laimėti rungtynes (77:73).

Trumpu komentaru apie rungtynes sutiko pasidalinti „Akcija-KREPŠINIS“ ekipos lyderis Renatas Bliuvas: „Priešininkų ekipa į šias rungtynes atvyko tik šešiese, todėl anksčiau laiko nusprendėme, jog jau laimėjome rungtynes. Nuo pat pradžių žaidėme nesusikaupę, tai toks nusiteikimas lėmė prastą žaidimą tris kėlinius. Ketvirtame kėlinuke nusprendėme,  jog juokauti užteks ir perėmėme rungtynių eigą į savo rankas, o dėl to pavyko švęsti pergalę.“

„Akcija-KREPŠINIS“: R. Bliuvas 28 (9 atk.kam., 6 išpr.pr., 33 naud.bal.), Ernestas Pliuška 13.

„Hanse Trailer“: Donatas Krasickas 22 (6 atk.kam., 5 rez.perd., 5 išpr.pr.), Rytis Moroza 17 (7 atk.kam., 5 rez.perd.), Almantas Bielevičius 12 (9 atk.kam., 5 rez.perd.).

Įspūdingas kėlinys

C grupės rungtynėse susitiko „Vilko Brolija“ (5/1) ir „Be šansų“ (1/5) ekipos.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo „Be šansų“ krepšininkai, kurie nuo pat pirmųjų akimirkų išsiveržė į priekį ir jau kėlinio pabaigoje turėjo solidų 9 taškų pranašumą (9:18).

Antrajame ketvirtyje vyko kur kas rezultatyvesnė kova nei pirmajame, tačiau iki ilgąją pertrauką skelbiančios sirenos „Be šansų“ ekipa išsaugojo tokį pat pranašumą, kurį turėjo po pirmojo kėlinuko (33:42).

Trečiajame kėlinyje įvyko kažkas neįtikėtino. Sužvėrėję „Vilko Brolijos“ krepšininkai surengė tokį spurtą, kuris pasiuntė priešininkų ekipą į nokdauną ir po trečiojo kėlinio „Vilko Brolija“ susikrovė dviženklį pranašumą (62:52).

Ketvirtajame kėlinyje šoką patyrusiems „Be šansų“ krepšininkams nepavyko grįžti į rungtynes (79:69).

Mintimis apie banguotas rungtynes sutiko pasidalinti Paulius Jasukaitis: „Šias rungtynes pradėjome apsimiegoję, o tuo metu varžovai buvo labiau motyvuoti ir pasiruošę, kas jiems leido susikrauti nemažą persvarą.

Antroje pusėje įjungėme aukštesnį bėgį. Buvo išpildyti deriniai, kurie vedė prie laisvų tritaškių metimų. Be to, mums pavyko išnaudoti greitąjį puolimą, kuris padėjo pasivyti varžovus ir galop perlaužti rungtynes.

Mano geras pasirodymas yra labiau komandos darbas. Komandos draugai sukūrė daug gerų progų laisviems metimams ir aišku leidimas įvesti greitą puolimą į mūsų žaidimo planą. Be to, pagarba varžomas už už protingą, gerą krepšinį ir nelengvą kovą.“

„Vilko Brolija“: P. Jasukaitis 20 (7 atk.kam., 6 išpr.pr., 25 naud.bal.), Mindaugas Sutkus 15 (6 rez.perd., 5 išpr.pr., 0/8 trit.), Ignas Vilkelis (9 atk.kam.) ir Vaidas Petrulionis po 14.

„Be šansų“: Vaidas Butrimas 21 (10 atk.kam., 26 naud.bal.), Mantas Stankus 15 (6 atk.kam.), Justinas Bakšys 11.

Trigubas dublis

Trečiosiose praėjusios savaitės rungtynėse susitiko B grupės ekipos „Home Report LT“ (4/1) ir „ACO.LT“ (1/4).

Pirmąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo „ACO.LT“ komanda, kuri iki kėlinio viduriuko turėjo persvarą savo rankose, tačiau „Home Report LT“ krepšininkai iki kėlinuko pabaigos pataikė net 4 tritaškius, kurie leido persverti rezultatą savo naudai (26:20).

Antrajame kėlinyje „Home Report LT“ ekipa toliau didino savo pranašumą, kuris išaugo iki dviženklio (46:33). Antrojoje pusėje „ACO.LT“ ekipa bandė mažinti savo atsilikimą nuo varžovų, tačiau to iki galo rungtynių padaryti nepavyko (81:74).

„Home Report LT“: Marijus Norkus 22, Andrius Giedraitis 21 (12 rez.perd., 10 atk.kam., 44 naud.bal.),  Mantas Simonavičius 17 (12 atk.kam.).

„ACO.LT“: Ramūnas Bagdonas 23, Paulius Kasiulis 14, Erikas Jarmalauskas 12, Tadas Kiallo 11.

Didysis trejetas nukalė pergalę

Sekančiose rungtynėse susitiko „Jepu“ (2/3) ir „BC Uptown Troubles“ (0/6) ekipos.

Pirmojo kėlinio pradžioje vyravo apylygė kova, tačiau kėlinuko pabaigoje „Jepu“ susikrovė nežymią persvarą (20:13).

Antrajame kėlinyje „BC Uptown Troubles“ jaunimas sumažino varžovų pranašumą, tačiau patyrę vilkai vis dar pirmavo (35:33).

Trečiajame kėlinyje „Jepu“ ekipa pabudo ir kėlinio pabaigoje jau turėjo dviženklį pranašumą (58:48).

Lemiamame ketvirtyje jaunimo ekipa bandė grįžti į rungtynes, tačiau „Jepu“ nepasimetė ir šventė pergalę (71:62).

„Jepu“: Aleksas Neniškis 25 (9 atk.kam., 28 naud.bal.), Nerijus Bielčius 20 (6/11 trit., 6 atk.kam., 5 rez.perd.), Laurius Jablonskis 15 (10 atk.kam., 8 kld.).

„BC Uptown Troubles“: Marius Matekonis 19 (10 išpr.pr.), Justas Jankauskas 17, Domantas Kuras 10.

Lemiamas šturmas

D grupėje susitiko „Vilniaus miesto savivaldybė-2“ (toliau „VMS-2“) (5/1) ir „Society“ (3/3) ekipos.

Pirmoji pusė buvo labi nenuspėjama. Pirmajame kėlinyje „VMS-2“ ekipa turėjo trapų pranašumą (15:9), na, o jau antrajame kėlinyje „Society“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką išlygino rungtynių rezultatą (31:31). Trečiajame kėlinyje savo raumenis parodę „Society“ susikrovė 10 taškų persvarą (46:36), bet „VMS-2“ paskutiniame kėlinyje nesudrebėjo kinkos ir pavyko surengti lemiamą šturmą, grįžti ir net laimėti rungtynes (63:60).

„VMS-2“: Aurimas Gadeikis 17 (5 rez.perd.), Edgaras Linkus 14 (5 atk.kam., 4 išpr.pr., 21 naud.bal.).

„Society“: Vytautas Petrauskas 15 (9 atk.kam.), Romas Ostanavičius  14 (7 atk.kam., 5 išpr.pr., 24 naud.bal.).

Tritaškiai metimai

Kitose rungtynėse susitiko B grupės „ACO.LT“ (1/5) ir „KGC“ (1/5) ekipos.

Pirmoji rungtynių pusė buvo lygi. Abi ekipos kovojo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko pabėgti vienai nuo kitos.  Po dviejų kelinių „KGC“ turėjo minimalų pranašumą (30:31). Trečiąjį kėlinį geriau sužaidė „ACO.LT“ ekipa, kuri susirinko 5 taškų pranašumą ir priartėjo prie savo pirmosios pergalės šiame D lygos sezone. Ketvirtajame kėlinyje kova vyko iki pat paskutiniųjų akimirkų. Šiose rungtynėse „ACO.LT“ krepšininkai įmetė 7 tritaškiais daugiau nei varžovai, o tai leido švęsti pirmąją šio sezono pergalę (61:52).

„ACO.LT“: Ramūnas Bagdonas 21 (8 rez.perd., 7 išpr.pr.), Erikas Jarmalauskas 15 ir Paulius Kasiulis 10.

„KGC“: Audrius Guzikauskas 16, Lukas Beržinskas 13 ir Karolis Baublys 11.

Netikėtas pralaimėjimas

Prieš paskutinėse lapkričio mėnesio D1 lygos rungtynėse susitiko „Didėja“ (4/2) ir „Home Report LT“ (4/2) ekipos.

Šiose rungtynėse dėjosi kažkas neįtikėtino. Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Didėja“ krepšininkai pirmajame kėlinyje nepasidavė ir sukaupė solidų pranašumą (26:18).

Antrajame kėlinyje „Didėja“ ekipa toliau žygiavo į priekį ir nepaisė jokių autoritetų (48:32). Trečiajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, tačiau „Home Report LT“ komanda neteko savo lyderio – Manto Simonavičiaus, kuris per keletą sekundžių sugebėjo gauti dvi technines pražangas ir buvo pasiųstas ilsėtis į rūbinę (70:52). Paskutiniame kėlinyje viskas buvo tarsi formalumas, kuriame pirmaujančios ekipos pranašumas nepasikeitė (86:67).

„Didėja“: Vladas Jucevičius 16, Andrius Montvydas 15 (12 atk.kam., 22 naud.bal.), Martynas Šiknys 14, Edgaras Matusevičius (9 rez.perd., 8 atk.kam., 23 naud.bal.) ir Paulius Kapšys (7 atk.kam.) po 11.

„Home Report LT“: Žydrūnas Prakapavičius 22 (6 rez.perd.), Marijus Norkus 18 (9 atk.kam.), M.Simonavičius 10 (8 atk.kam.).

Ne tokie jau ir žali

Paskutinėse lapkričio mėnesio D1 lygos rungtynėse susitiko „Žali“ (5/1) ir „Patikima praktika“ (2/4) krepšininkai.

Jau pirmajame kėlinyje buvo tarsi aišku, kuri ekipa laimės. Šio sezono pradžioje „Žali“ rodo neįtikėtiną sportinę formą, kuri leido laimėti net 5 rungtynes iš 6 galimų. Po pirmojo kėlinio „Žali“ turėjo dviženklį pranašumą (29:8).

Antrajame kėlinuke „Patikima praktika“ nerado priešnuodžių ir „Žalių“ ekipa toliau tolo nuo varžovų (54:24). Antroji rungtynių dalis buvo formalumas, kurį „Žali“ ganėtinai lengvai sutvarkė ir šventė neįtikėtiną pergalę (113:63).

Mintimis apie susikaupimą prieš rungtynes sutiko pasidalinti vienas „Žalių“ lyderiu Martinas Nyderis: „Kadangi varžovai apylygiai rungtyniavo su visais savo varžovais, atėjome į rungtynes nusiteikę rimtai kovai. Nors ir nebuvo keliu kertiniu žaidėjų, pavyko visas rungtynes isšlaikyti koncentracija, nenuvertinom varžovų ir kovojome visas 40 minučių, ką ir parodo rezultatas. Galinga startą lėmė gera gynyba, susikalbėjimas gynyboje.

Išskirti kokio žaidėjo mūsų komandoje nenorėčiau dėl to, kad visi, kas žaidė, sužaidė sėkmingas rungtynes ir prisidėjo prie įspūdingos pergalės, kuri mūsų komandai yra istorinė. Šiuo metu D lyga, manau, panašaus lygio, kaip ankščiau buvo „GEALAN–SKL“ C lyga, krepšinį Lietuvoje moka žaisti visi, o mėgaujamės žaidimu D1 lygoje.“

„Žali“: M.Nyderis 24, Martynas Baniulis 19 (7 atk.kam., 27 naud.bal.), Laimis Gudaitis 18 (12 atk.kam.), Donatas Danielius 14 (9 atk.kam.), Darius Kazėla 13 (13 atk.kam., 22 naud.bal.).

„Patikima praktika“: Kazimieras Girdenis 17 (16 atk.kam.), Albertas Jonas Bareišis 14 (6 atk.kam.), Martynas Alenksas 13.

D2 LYGOS APŽVALGA

Nepralaimėtas nė vienas kėlinys

D2 lygos batalijas pradėjo „Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija“ (toliau „LR-ŠMM“) (4/3) ir „VKSK-2“ (3/4) ekipos.

Pirmojoje pusėje vyravo įdomi kova. Pirmojo kėlinio metu „LR-ŠMM“ visąlaik turėjo iniciatyvą savo rankose, kuri į antrąjį kėlinį leido atsinešti nedidelį pranašumą (19:16). Antrajame kėlinuke „LR-ŠMM“ ekipa pamažu didino savo persvarą, kuri kėlinio pabaigoje pasiekė dviženklę (39:29).

Antroji pusė buvo itin rezultatyvi, tačiau nė viena ekipa pernelyg nepersvėrė savo naudai. „LR-ŠMM“ ekipa toliau palaipsniui didino savo pranašumą, kuris rungtynių pabaigoje pasiekė 14 taškų (84:70).

„LR-ŠMM“: Edgaras Žilinskas 24 (22 atk.kam., 43 naud.bal.), Rokas Eimutis 22 (8 atk.kam.), Donatas Lesnik  14 (15 rez.perd., 24 naud.bal.).

„VKSK-2“: Ignas Domža 26 (6/14 trit.), Darius Kuzmickas 17, Ugnius Gasiūnas 15 (8 atk.kam., 6 rez.perd., 21 naud.bal.), Darijus Graičiūnas 9 (15 atk.kam., 23 naud.bal.).

Vis dar nepajautė pralaimėjimo kartėlio

A grupės kovose susitiko „999“ ekipa (6/0) ir „SKM-III-Neste Pure Life“ (1/4) ekipos.

Pirmąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) jaunimas (10:16). Tačiau greitai po šalto dušo pabudę „999“ krepšininkai jau antrajame kėlinyje spėjo persverti rezultatą savo naudai (29:28).

Trečiojo kėlinio metu „999“ krepšininkai susirinko savo persvarą, kurią padėjo susikurti įspūdingas Simono Rimkaus žaidimas (48:36). Lemiamame ketvirtyje vyko intensyvi kova, tačiau truputį daugiau patyrę „999“ krepšininkai liko vis dar nenugalėti (64:49).

„999“: S.Rimkus 27 (18 atk.kam., 12 išpr.pr., 45 naud.bal.), Žilvinas Gurklys 12 (5 atk.kam., 4 išpr.pr.), Matas Versekys 11.

„SKM-III-Neste Pure Life“: Laimis Kovaliūnas 10.

Pragariškas pirmasis kėlinys

C grupėje susitiko „MKK“ (6/1) ir „Vilniaus paukštyno“ (3/3) ekipos.

Pirmojo kėlinio metu „MKK“ ekipa tiesiog buvo sužvėrėję. Į nokdauną pasiuntę „Vilniaus paukštyno“ krepšininkus „MKK“ susikrovė 20 taškų persvarą (26:6). Antrajame kėlinuke mažeikiškiai toliau didino savo pranašumą, kuris galų gale tapo nepadorus (42:16).

Antrojoje rungtynių pusėje „MKK“ ekipai reikėjo tik saugoti savo didelį pranašumą, kurį susikrovė per pirmąją pusę. Tas ir pavyko. „Vilniaus paukštyno“ krepšininkai nepriartėjo prie „MKK“ krepšininkų ir turėjo pripažinti jų pranašumą (77:58).

Mintimis apie šias rungtynes ir sezono tikslus pasidalino „MKK“ idėjinis vadas Julius Gustys: „Šios rungtynės buvo tikrai geros, visi žaidėjai buvo nuo pat pradžių užsivedę ir tikrai rodėme norą laimėti. Turbūt tai įvyko pirmą kartą šį sezoną nuo rungtynių pradžios, o ne antroje jų pusėje.

Pirmame kėlinyje greitai judėjo kamuolys ir taip pasidarėme progų išmesti sau tinkamus metimus, kuriuos pataikėme 47.5 proc., o tai yra ganėtinai geras rezultatas mėgėjams.

Be to, šiose rungtynėse įmetėme 8 tritaškiais daugiau, nes varžovai mums leido tai daryti. Pirmoje rungtynių dalyje ištampydami asmeninę jų gynybą rasdavome laisvus komandos draugus, o antroje pusėje jie patys perėję į zoninę gynybą leido mums tai daryti, tiesiog palikdavo laisvus, mes tuo ir pasinaudojome. Esame tritaškininkų komanda, nors šis mūsų ginklas kol kas šlubuoja.

Smagu žaisti D2 lygoje, jaučiasi labai panašus visų komandų lygis, tai kaip Jasikevičius sako „Lemia tik detalės, kas bus varžybų nugalėtojas.“. Šiais metais kaip ir kiekvieną sezoną svajoju iškovoti su savo komanda bet kokį medalį, tai yra mano pagrindinis tikslas ir tai būtų man pats svarbiausias medalis iš visų.“

„MKK“: Gedas Vitkauskas 15 (14 atk.kam., 27 naud.bal.), Nerijus Patlabys 14 (10 atk.kam., 5 rez.perd., 5 per.kam., 29 naud.bal.), Audrius Gustys 12, J.Gustys 10.

„Vilniaus paukštynas“: Simas Levulis 19, Sandrius Podrobeckas 14 (8 atk.kam.), Povilas Grikštas 10.

Nepasigailėjo jaunimo

B grupėje susitiko „Vikingai“ (5/1) ir „Vilniaus KM-2004“ (0/6).

Nuo pat pirmųjų akimirkų „Vikingai“ neleido Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) auklėtiniams atsikvėpti. Po pirmojo kėlinio „Vikingai“ turėjo apčiuopiamą persvarą (26:7). Antrajame kėlinyje VKM krepšininkai keliais taškais sumažino varžovų pranašumą, tačiau tai situacijos nepakeitė (38:22).

Trečiajame kėlinuke vyko apylyge kova, kurią „Vikingai“ laimėjo. Lemiamas kėlinys buvo tiesiog neįtikėtinas. Nors atrodė, kad VKM auklėtiniai išvengs dar vieno skaudaus pralaimėjimo, kuris bus patirtas dideliu skirtumu, o „Vikingai“ sugadinę šiuos planus paskutinį kėlinį laimėjo (41:2) ir šventė pergalę (97:40).

„Vikingai“: Žilvinas Šadreika 26 (9 atk.kam., 9 rez.perd., 8 per.kam., 42 naud.bal.), Tadas Zuzevičius 22 (16 atk.kam., 33 naud.bal.), Eimantas Žilevičius 17 (11 rez.perd., 6 atk.kam., 27 naud.bal.).

„Vilniaus KM-2004“: Kristupas Riška 10 (7 atk.kam.).

Geležinė gynyba

Sekančiose rungtynėse susitiko „SRP“ (7/1) ir „KK Kulkos“ (1/5).

Nuo pat pirmųjų akimirkų į priekį išsiveržė „SRP“ krepšininkai. Pirmajame kėlinyje jie susirinko dviženklį pranašumą, o paskiau pasistatę geležinę užsklandą – neleido varžovams sugrįžti į rungtynes, o patys toliau didino savo pranašumą, kuris iki rungtynių pabaigos pasiekė maksimumą (55:29).

„SRP“: Edvinas Vaitkevičius 13 (8 išpr.pr., 7 atk.kam., 21 naud.bal.), Aidas Trakimavičius 10.

„KK Kulkos“: Vaidas Liubinas 10.

Pirmoji rungtynių pusė

Grįžtame į C grupę, kur susitiko „Snackbox.lt“ (5/2) ir „SKM-Lazdynai“ (0/7 ) ekipos.

Pirmąjį kėlinį „Snackbox.lt“ komanda pradėjo neįtikėtinu spurtu, kuris varžovus iškart pasiuntė į nokdauną. Puikiai šias rungtynes pradėję „Snackbox.lt“ krepšininkai jau po pirmojo kėlinio turėjo solidų pranašumą (28:8).

Antrajame kėlinyje toliau į priekį bėgę „Snackbox.lt“ sportininkai nesulaikė jaunųjų SKM krepšininkų pasipriešinimo ir  „Snackbox.lt“ ekipa į ilgąją pertrauką keliavo turėdavo triuškinamą pranašumą (50:20).

Antroji pusė buvo formalumas, kuriame SKM ekipai pavyko truputį sumažinti savo atsilikimą, tačiau „Snachbox.lt“ ekipa neprisileido jaunųjų varžovų arčiau ir šventė pergalę (85:53).

„Snackbox.lt“: Gediminas Alisas 25 (13 atk.kam., 37 naud.bal.), Edvinas Jančiauskas 17, Rapolas Valutis 14 (8 atk.kam.), Juozapas Briedis 10 (6 atk.kam.).

„SKM-Lazdynai“: Eimantas Bražinskas 21, Konradas Tamkevičius 14.

Neagresyvus žaidimas

Kitose rungtynėse susitiko B grupės ekipos „Barclays“ (4/2) ir „Užgesę talentai“ (3/5).

Pirmuosius 3 kėlinius abi ekipos žaidė taškas į tašką ir nė viena ekipa nesusikurdavo solidesnio pranašumo, kuris leistų pabėgti į priekį ir bandyti iškovoti pergalę. Nepakankamai agresyviai šiose rungtynėse žaidę „Užgesę talentai“ metė vos dvi baudas, kurias prametė, o tai leido „Barclays“ ekipai turėti šiose rungtynėse pranašumą, kadangi „Barclays“ metė 11 baudų metimų daugiau, kas leido įmesti 8 lengvus taškus. Taip pat „Barclays“ ekipos dvitaškių procentas buvo žymiai solidesnis ir leido džiaugtis sunkia, tačiau pelnyta pergale (53:48).

„Barclays“: Audrius Dailydė 13, Paulius Peseckas 12 (9 atk.kam.).

„Užgesę talentai“: Arnas Aidukas 14 (4/11 trit.), Adolfas Žygas 13, Deividas Razminas 10.

Saldus revanšas

Prieš paskutinėse lapkričio mėnesio rungtynėse įvyko revanšas, kuriame susitiko „Vilniaus paukštyno“ (4/3) ir „MKK“ (6/2) krepšininkai.

Pirmoji šių rungtynių pusė buvo permaininga. Pirmajame kėlinyje staigiai į priekį šovę „MKK“ krepšininkai susikrovę 11 taškų pranašumą, kuris leido tikėtis panašaus rungtynių scenarijaus kaip ir praeitas šių ekipų ginklų surėmimas (11:22). Antrajame kėlinyje „Vilniaus paukštyno“ krepšininkai sugrįžo į rungtynes, persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai ir turėjo trapų pranašumą (33:32).

Trečiajame kėlinuke savo spurtą toliau rengė „Vilniaus paukštynas“ ekipa, kuri per trečiąjį kėlinį paskandino beveik visas „MKK“ krepšininkų viltis į pergalę (52:39). Lemiamame kėlinyje niekas nepasikeitė ir kova vyko taškas į tašką, kas lėmė, jog „Vilniaus paukštyno“ ekipai pavyko surengti saldų revanšą ir švęsti pergalę (70:56).

„Vilniaus paukštynas“: S. Levulis20, S. Podrobeckas 15 (11 atk.kam.), Ignas Čekanauskas ir Marius Paužuolis po 13.

„MKK“: A.Gustys 20 (12 atk.kam.), J.Gustys 11.

Vikingai toliau šluoja pergales

Paskutinėse lapkričio mėnesio rungtynėse susitiko „Vikingai“ (6/1) ir „Barclays“ (4/3) krepšininkai.

Pirmojoje rungtynių pusėje geriau sekėsi „Vikingams“,  kurie per pirmąją pusę susikrovę įtikinamą persvarą (48:25). Tokią persvarą leido susikrauti taiklūs tritaškiai metimai bei agresyvus žaidimas, kurio dėka šiose rungtynėse „Vikingai“ metė 18 baudų metimų. „Barclays“ ekipa bandė vytis, tačiau „Vikingų“ laivas kaip nuplaukė, taip ir nuplaukė (79:52).

„Vikingai“: Ž. Šadreika 19 (9 atk.kam., 31 naud.bal.), E. Žilevičius 17, Irmantas Riškus 14, Antanas Nacys 10.

„Barclays“: Edvardas Doroškevič 13 (15 atk.kam., 8 išpr.pr., 22 naud.bal.), P.Peseckas 10.