Kviečiame registruotis į ilgalaikiškiausią pavasario čempionatą Vilniuje!

Kviečiame registruotis į ilgalaikiškiausią pavasario čempionatą Vilniuje! 6216

Jau prasidėjo kalendorinis pavasaris, tad ats metas burti komandą ir registruotis į vienuoliktą kartą organizuojamą pavasarinį Spring turnyrą!

Šiame sezone dalyviai vėl mėgausis žaisdami pagal įprastą formatą, t.y. rungtyniaudami net keturiose, lygiaverčių varžovų kupinose, pajėgumo grupėse.

Mūsų tikslas - suteikti progą VISIEMS pavasarinio turnyro dalyviams pakovoti dėl išskirtinių medalių ir sezoną baigti su šypsena veide.

Pajėgiausios Vilniaus komandos galės varžytis beveik jokių apribojimų neturėsiančiame Spring A čempionate, kiek silpnesnės dėl Spring C taurės.

Visos kitos ekipos, priklausomai nuo pajėgumo, kovos Spring D čempionate, o jame bus kovojama net dėl trijų taurių Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio bei dviejų unikalių SKL medalių komplektų!

Spring A čempionate netaikomi jokie pajėgumo apribojimai, todėl čia gali varžytis bet kuri norinti ekipa.

Spring C pirmenybėse gali varžytis bet kuri ekipa. Pagrindiniai komandoms taikomi apribojimai yra šie - čempionate gali žaisti 1 (vienas) Sostinės A lygos licencijas 2017-2018 m. čempionate turėję krepšininkai.

Apribojimai netaikomi krepšininkams, kurie A lygoje nesužaidę 5 (penkių) rungtynių.

Spring D turnyre taisyklės gerokai griežtesnės, nes čia negalės žaisti LKL, NKL ir RKL licencijas 2017-2018 m. sezone turėję bei A ir B lygose žaidę krepšininkai.

* - remiantis nerašytomis SKL taisyklėmis LKL pirmenybėse žaidžiantys jaunesni nei 18 metų vidurinių mokyklų moksleiviai ar jaunesni nei 20 metų NKL licenciją turintys krepšininkai nebus laikomi profesionalais ir neturės jokio išskirtinio statuso.

Kodėl verta

  • Visų SKL organizuojamų turnyrų statistika vedama kompiuteriu, ne išimtis ir SKL Spring 17 čempionatas, kuriame visų be išimties rungtynių statistiką vesime kompiuteriu, todėl žaidėjai pilną savo statistiką (su žaistomis minutėmis) internetinėje svetainėje galės rasti dar nespėjus nueiti į persirengimo kambarį, o sirgaliai savo mylimos komandos žaidimą galės sekti ne tik salėje, bet ir internete.
  • Patyręs sekretoriatas: mūsų sekretoriato teisėjai aptarnauja visas profesionalų lygas Eurocup, LKL, NKL, LMKL, RKL, todėl būsite tikri, kad darbas bus atliktas profesionaliai.
  • Aiškus turnyro lygių skirtumas, todėl galėsite nebijoti triuškinamų rezultatų ir pajausti tikrą azartiškų kovų malonumą.
  • Rungtynių aprašymai, foto ir video reportažai, todėl po rungtynių galėsite ne tik analizuoti savo statistiką, bet ir skaityti, vertinti, žiūrėti rungtynių akimirkas mūsų svetainėje ir Facebooke.
  • Prizai. Visų SKL Spring 18 turnyrų dalyviai apdovanojami taurėmis ir unikaliais SKL medaliais.

DĖMESIO: komandų skaičius SKL Spring taurėje - ribotas, todėl skubėkite registruotis!

Numatoma, kad Spring A čempionato dalyvės sužais mažiausiai 5 rungtynes, Spring B turnyre besivaržysiančios ekipos - mažiausiai 7 rungtynes, o Spring C ir D dalyvės - mažiausiai po 4 rungtynes.

Spring A turnyro kaina - €250
Spring C turnyro kaina - €250
Spring D turnyre reikia mokėti TIK už sužaistas rungtynes. Vienos dvikovos kaina - €40!

Paraiškos į šių metų pirmenybes priimamos iki 2018 m. kovo 31 d., tad nieko nelaukite ir prisijunkite prie ilgiausias tradicijas Vilniaus mieste turinčio  pavasario turnyro - Spring 17!

Pagrindiniai reikalavimai:

- turėti sporto salę bent kartą per savaitę;
- turėti vienodą tvarkingą krepšinio aprangą;
- iki čempionato starto sumokėti garantuotų pirmojo etapo rungtynių mokestį;
- pateikti tvarkingai užpildytą dalyvio paraišką.

Klausimai, pasiūlymai, paraiškos priimamos el. paštu vaidas@sostineskl.lt. Telefonas pasiteiravimui: 8 610 10594.

Paraiškos formą rasite paspaudę čia.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti