Kviečiame registruotis į Summer‘23 čempionatą!

Jau visai netrukus finišuos pagrindinis GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) sezonas, tad daugelis jau galvoja apie vasaros atostogas.

Visgi, turime gerų žinių ir tiems, kurie be krepšinio negali praleisti nė akimirkos, tad visus norinčius palaikyti gerą sportinę formą kviečiame registruotis į jau penktą kartą SKL organizuojamą Summer čempionatą, kuris šiemet vyks Vilniaus Vingio ir Taikos progimnazijos sporto salėse!

Savo darbo principų nekeičiame ir orientuojamės ne į kiekybę, o į kokybę, tad sieksime padaryti taip, kad VISI turnyro dalyviai liktų patenkinti ir žaistų su sau lygiais varžovais.

Todėl šiame vasaros turnyre komandų skaičių ribosime iki 12 (dvylikos), o čempionato sistemą paskelbsime sulaukę dalyvių paraiškų ir įvertinę jų pajėgumą.

Pirmenybę dalyvauti čempionate turės C, D ir E lygose dalyvavusios ekipos.

Numatoma, kad Summer‘23 čempionato dalyvės sužais mažiausiai 5-6 dvikovas. Visi susitikimai vyks darbo dienomis nuo 18 iki 22:30 val.

Čempionato prizininkės bus apdovanotos taurėmis ir medaliais, o geriausiųjų žaidėjų lauks SKL rėmėjų prizai!

Rungtynių kaina - 100€!

Numatoma čempionato trukmė - nuo birželio 19 d. iki liepos 26 d.

Paraiškos į šių metų pirmenybes priimamos iki 2023 m. birželio 12 d., tad nieko nelaukite ir prisijunkite prie ketvirtą kartą organizuojamo Summer  turnyro!

Pagrindiniai reikalavimai:

- turėti vienodą tvarkingą krepšinio aprangą;
- iki čempionato starto sumokėti garantuotų pirmojo etapo rungtynių mokestį;
- pateikti tvarkingai užpildytą dalyvio paraišką.

Klausimai, pasiūlymai, paraiškos priimamos el. paštu vaidas@sostineskl.lt. Telefonas pasiteiravimui: 8 610 10594.

Paraiškos formą rasite paspaudę čia.