Lapkričio mėnesio geriausieji

Mėnesio pradžia, tai ne tik toks metas, kai buhalterija dirba daugiau nei priklauso, bet ir kuomet daugelis sportininkų laukia savo asmeninių įvertinimų.

Nuo sporto pasaulio tendencijų neatsilieka ir GEALAN-Sostinės krepšinio lyga, kuri išanalizavo visas lapkritį vykusias rungtynes bei išrinko geriausius  A, B, C, D1 ir D2 lygų žaidėjus!

Vienam iš geriausiųjų atiteks „Sportpoint“ įsteigtas prizas - 50€ čekis, o dar vienam naudingiausiajam - bilietas į mūsų šio sezono partnerio Vilniaus „Ryto“ klubo rungtynes!

Daugiau jūsų nervų netampome ir nieko nedelsdami skelbiame LAPKRIČIO mėnesio geriausių simbolinius penketus!

A lyga

Mėnesio žaidėjas

Darjuš Lavrinovič, „Sporto namai“.

Tai, kad brolis vėl tapo mėnesio naudingiausiu, matyt nieko nestebina, nes net sulaukę veteranų amžiaus ir būdami pačiame profesionalios karjeros saulėlydyje LavTwins dar plėšo A lygos marškinėlius.

Visiškas dominavimas stipriausioje miesto lygoje leido Darjušui antrą mėnesį iš eilės iškovoti MVP titulą, o jo demonstruota statistika viską pasako už save.

Per ketverias sužaistas rungtynes „Sporto namų“ vidurio puolėjas vidutiniškai pelnė po 21 tašką, atkovojo po 14,3 atšokusio kamuolio, atliko po 5,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 41,3 naudingumo balo. WOW.

Simbolinis penketukasB lyga

Mėnesio žaidėjas

Gražvydas Mockus, „Mad Lamb“

Kuomet „Mad Lamb“ ekipa debiutavo Sostinės B lygoje daugelis ją vertino kaip rimtą varžovę, tačiau niekas nesitikėjo, jog „pašėlę eriukai“ įveiks kone visus favoritus ir mėgausis vieta turnyro lentelės vrišuje.

O bene labiausiai prie sėkmingo debiutantų žygio prisidėjo jų gynėjas Gražvydas Mockus, kuris ne tik vedė savo komandą į pergales, bet ir sugebėjo iškovoti naudingiausio B lygos lapkričio mėnesio žaidėjo titulą!

Per dvejas lapkritį sužaistas rungtynes G.Mockus žaidė itin naudingai - vidutiniškai pelnė po 24 taškus, atkovojo po 4,5 atšokusio kamuolio ir rinko po 23,5 naudingumo balo.

Puikus žaidimas atnešė Gražvydui ne tik titulą, bet ir puikią dovaną! Krepšininkui atitenka pirmasis Vilniaus „Ryto“ įsteigtas prizas - kvietimas į bet kurias LKL rungtynes.

Prizą galima atsiimti pačioje „Ryto“ būstinėje, kurioje klubo administracija ne tik įteiks kvietimą, bet ir supažindins su klubo viduje dirbančiais žmonėmis!

Simbolinis penketukas

C lyga

Mėnesio žaidėjas

Dainius Novickas, „BC Kažkur matyti“

Sena gera knyga, kurią daugelis skaitėmė mokykloje vadinosi: „Vakarų fronte - nieko nauja“. Nieko nauja ir C lygos naudingiausių žaidėjų rinkimuose, kuriuose antrą mėnesį iš eilės laurus susižeria gyva mėgėjų krepšinio legenda Dainius Novickas!

Lapkričio mėnesį D.Novickas sužaidė dvejas rungtynes, per kurias pelnė po 22,5 taško, atkovojo 19 (!) atšokusių kamuolių, atliko po 8,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 35,5 naudingumo balo. Kaip jau ir sakėme - nieko nauja.

Simbolinis penketukas

D1 lyga

Mėnesio žaidėjas

Povilas Kaminskas, „Oaks-3-Tirola“

Didžiausias trečiosios „Oaks“ klubo komandos ąžuolas Povilas Kaminskas pagaliau iššovė visa jėga.

Jo vedama „Oaks-3-Tirola“ ekipa lapkričio mėnesį šventė tris pergales per ketverias rungtynes, o krepšininkas per šį laiką pademontravo nepriekaištingus rezultatus.

Per ketverias žaistas rungtynes P.Kaminskas vidutiniškai pelnė po 17 taškų, atkovojo po 16 atšokusių kamuolių, atliko po 4 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 38,3 naudingumo balo.

O tikra vyšnia ant puikaus deserto tapo unikalus pasirodymas akistatoje su „Triple B“ atstovais, kurioje jis surinko net 61 naudingumo balą. M-V-P!

Simbolinis penketukas

D2 lyga

Mėnesio žaidėjas
 
Remigijus Mačionis, „Juoda-Raudona“
 
Šią savaitę „Juoda-Raudona“ komanda turi kuo pasidžiaugti. Ji per plauką pateko į D2 lygos I divizioną ir tęsia kovą dėl čempionės titulo, o jos lyderis R.Mačionis gauna lapkričio mėnesio MVP titulą!
 
Praėjusį mėnesį gynėjas sužaidė dvejas rungtynes, per kurias pelnė po 24,5 taško, atkovojo po 8,5 atšokusio kamuolio, atliko po 8,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po  35,5 naudingumo balo.
 
Ir čia geros žinios dar nesibaigia, nes krepšininkui atitenka ne tik simbolinis įvertinimas, bet ir mūsų draugų „Sportpoint“ įsteigtas prizas - 50€ čekis!
 
Simbolinis penketukas