"Magnus" atsidūrė duobėje

[nuotrauka1]Antradienį (12 15) "Švyturio" krepšinio čempionato A lygoje įvyko du susitikimai. NTSG gan lengvai susitvarkė su "Alumni" krepšininkais, o "Vilniaus KM-Magnus" atstovai savo aikštėje nesugebėjo įveikti "Blue Bridge" komandos.

Blankus lyderių žaidimas

Pastaruoju metu ne geriausius laikus išgyvena Vilniaus KM-Magnus komanda, patirianti vieną pralaimėjimą po kito. Šįkart jaunieji krepšininkai savo aikšteje 74:89 nusileido "Blue Bridge" vyrams. Svečiai pranašumą įgijo jau rungtynių pradžioje. Greičiau ir tiksliau žaisdami puolime bei sugebėdami apsiginti nuo VKM auklėtinių atakų "mėlynieji" jau pirmajame kėlinuke įgijo apčiuopiamą pranašumą (24:18). Pertraukėlės tarp kėlinukų metu šeimininkų treneris Gintautas Regina ilgai aiškino derinius, kuriuos norėtų matyti aikštėje. Panašu, jog auklėtiniai suprato, ko iš jų yra norima. Puolimas tapo staigesnis bei įvairesnis, tačiau apsiginti nuo veržlių varžovų niekaip nesisekė. Gan blankiai žaidė "Vilniaus KM-Magnus" lyderiai Darius Tarvydas ir Ovidijus Galdikas, o svečiai tuo puikiai naudojosi. Įpusėjus susitikimui - 45:39 "Blue Bridge" naudai.

Po didžiosios pertraukos svečiai nemažino tempo, tuo tarpu šeimininkų žaidimas sulig kiekviena minute atrodė vis labiau pakrikęs. Jausdami, kad pergalė slysta iš rankų šeimininkai griebėsi šiaudo - padidino žaidimo tempą, o gynyboje bandė būti agresyvūs. Tačiau skuboti metimai skriejo pro šalį, o "Blue Bridge" lyderiai savo susikurtas progas realizavo be priekaištų ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė puikią pergalę.

Nugalėtojų atstovas Edmund Rodzevič gyrė komandos draugus: "Sužaidėme puikias rungtynes. Ypač gerai atrodė Edgaras Matusevičius ir Vitalijus Podgaiskij. Laimėjome, nes komanda sužaidė užtikrinčiau. Galėčiau sakyti, jog laimėjo patirtis. Varžovai dažnai klydo ir kartais net nespėdavo paskui gerokai vyresnius mūsų komandos žaidėjus".

Vilniaus KM-Magnus treneris Gintautas Regina po rungtynių kaltino žaidėjų nuovargį: "Pralaimėjome dėl objektyvių priežaščių. Didžiąją dalį komandos kankina mikrotraumos, be to, žaisdami po 2-3 rungtynes per savaitę žaidėjai pavargsta ir nesugeba atlaikyti tempo. Šiandien blankiai žaidė D. Tarvydas ir O. Galdikas, kurie turėtų būti komandos ramsčiais, tačiau dėl nuovargio nerodo tikrojo savo žaidimo. Labai trūko Tado Rinkūno ir Eigirdo Žukausko, kurie savaitgalį RKL varžybose gavo traumas. Varžovai tikrai buvo įveikiami, todėl gaila, jog nepavyko iškovoti pergalės. Laukiu Kalėdinių atostogų, kuomet dvi savaites komanda neturės rungtynių, galės pailsėti. Tikiuosi, jog grįžę žaidėjai vėl demonstruos gerą formą".

Nugalėtojų komandoje fantastiškai žaidė E.Matusevičius, pelnęs 28 taškus, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. V.Podgaiskij prisidėjo įmesdamas 20 taškų bei atkovodamas 13 kamuolių.

Vilniaus KM-Magnus gretose O.Galdikas ir D.Tarvydas (11 atk.) pelnė po 16 taškų.

Patyrę antrą nesėkmę iš eilės ir šeštąją čempionate "Vilniaus KM-Magnus" krepšininkai yra 13 vietoje. Tuo tarpu atsitiesę po skaudaus pralaimėjimo NTSG komandai "Blue Bridge" vyrai iškovojo penktą pergalę iš šiuo metu dalinasi 4-6 vietomis.

Vieni vartai

NTSG išvykoje iškovojo dar vieną lengvą pergalę. Šįkart rezultatu 94:61 įveikta "Alumni" komanda. Šeimininkai kiek atkakliau priešinosi tik pirmajame kėlinuke, kurį pralaimėjo septynių taškų skirtumu (11:18). Vėliau NTSG vyrai padidino rungtynių tempą, pradėjo pataikyti iš tolimų ir vidutinių distancijų, o gynyboje tiesiog paralyžavo varžovus. Įpusėjus rungtynėms svečių pranašumas niekam nekėlė abejonių - 45:22. Po didžiosios pertraukos surengę dar vieną spurtą NTSG krepšininkai galutinai užsitikrino pergalę.

NTSG komandoje sunkiai sulaikomas buvo Eligijus Redeckas, pelnęs 29 taškus. Jo komandos draugas Donatas Sabaliauskas pridėjo 20.

"Alumni" bandė gelbėti Ramūnas Viščinis, kurio sąskaitoje - 22 taškai, o Domantas Bimba pridėjo 16.

NTSG, turinti 8 pergales per devynerias rungtynes, yra turnyrinės lentelės lyderė. "Alumni" komanda patyrė jau šeštąjį pralaimėjimą ir šiuo metu užima tik 16 vietą.