Studentus įveikę „ąžuolai“ pratęsė pergalių seriją

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi SK „Oaks-Tirola“ (8-7) ekipa palaužė „Vilniaus kolegijos“ (2-13) studentus.

Svarbiausi dvikovos akcentai buvo sudėlioti dar pirmajame kėlinuke, kuomet įspūdingą pataikymą pademonstravusi „ąžuolų“ ekipa per dešimt minučių įmetė net 34 taškus ir gana lengvai įgijo dviženklį pranašumą (34:18).

Antrajame kėlinuke Gedimino Bražionio auklėtiniai pagyvino puolimą, tačiau itin skylėta gynyba pasiuntė juos į nokdauną (41:64), tad po didžiosios pertraukos abiems ekipoms teliko sutvarkyti formalumus.

Tiesa, lemiamame kėlinuke „Vilniaus kolegija“ sugebėjo pelnyti 33 taškus, tačiau tai buvo pasiekta tik dėl to, kad aikštės šeimininkai jau visiškai nesigynė ir laukė finalinės sirenos paskelbusios lengvą jų pergalę - 113:99.

Tai buvo jau ketvirtosios laimėtos „ąžuolų“ rungtynės paeiliui, o ši įspūdinga serija leido Valdo Paukšto auklėtiniams pakilti į šeštąją turnyro rikiuotės vietą.

SK Oaks-Tirola
Vilniaus kolegija
Vaidotas Jatulevičius 30 PTS 17 Mantas Mažeika
Rokas Urbelis 11 REB 9 Povilas Gancevičius
Žygimantas Žiukas 11 AST 4 Mantas Mažeika
KOMENTARAI
Valdas Paukštas, SK Oaks-Tirola

Rungtynės gavosi lengvos, kažkaip nesitikėjom, kad taip gali būti. Nuo pirmų minučių gero puolimo dėka perėmėm iniciatyvą ir susikrovėm persvarą.

NBA stiliaus rungtynės, laimėjom puolimu, gynyba - na nelabai mačiau jos. Lengva pergalė, be įtampos ir streso, reikia ir tokių rungtynių.