A.Lukaševičius paskandino savo buvusią ekipą

Lygiai prieš savaitę MRU studentai iškovojo įspūdingą pergalę, savo aikštėję palaužę čempionų titulą ginančią "TonyBet" ekipą. Visgi vakar (11 10) Vytauto Poteliūno treniruojama Mykolo Romerio universiteto komanda itin prastai pradėjo rungtynes ir turėjo pripažinti VGTU ekipos pranašumą.

Įspūdingas startas

Skirtingai nei varžovai, Gintaro Šerkšno treniruojami VGTU (3/1) atstovai praėjusiame ture vykusiame universitetų mūšyje patyrė apmaudžią nesėkmę dvikovoje su "Medea-VU" krepšininkais. Tad akistatoje su kolegomis iš MRU (1/3) technikos universiteto studentų papildomai motyvuoti tikrai nereikėjo.

Susitikimą geriau pradėjo savo aikštėje žaidę MRU studentai, tačiau netrukus G.Šerkšno auklėtiniai lyg pamišę pradėjo dirbti gynyboje, o čia gerai padarę savo darbą, netrukdavo atsidurti prie varžovų krepšio bei nedelsdami pelnydavo lengvus taškus. Tuo tarpu aikštės šeimininkai atsidūrę varžovų užnugaryje pradėjo blaškytis ir sulig kiekviena minute klimpo į vis gilesnį liūną. V.Poteliūno auklėtiniai susikurdavo nemažai progų metimui, tačiau krepšys aikštės šeimininkams buvo lyg užrištas. Įpusėjus dvikovai VGTU komanda mėgavosi triuškinama persvara (40:17).

Po didžiosios pertraukos svečių gynybos gniaužtai atsilaisvino, tad V.Poteliūno auklėtiniai gavo daugiau progų pasireikšti. Nors aikštės šeimininkai pasinaudojo jiems suteikta proga ir per trečiąjį kėlinuką pelnė beveik tiek pat taškų, kiek per pirmąsias dvidešimt minučių, tačiau VGTU atstovų pranašumas buvo pernelyg didelis, tad intriga rungtynėse taip ir neatgimė. Nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė solidžią G.Šerkšno auklėtinių pergalę rezultatu 69:53.

VGTU strategas G.Šerkšnas net ir po įspūdingos pergales liko nepatenkintas auklėtinių žaidimu: "Nėra čia ką labai komentuoti. Labai džiaugiuosi pergale. Gerai, jog visi krepšininkai gavo galimybę pažaisti. Tačiau komandos žaidimas manęs netenkina", - trumpai drūtai kalbėjo VGTU ekipos strategas G.Šerkšnas.

Trūko žaidėjų

MRU komandos vairininkas V.Poteliūnas apgailestavo, jog nepavyko suburti stipriausios sudėties: "Šiandien VGTU ekipa su savo sudėtimi buvo tiesiog stipresnė. Nusileidome meistriškumu, todėl turėjome pripažinti varžovų pranašumą. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių trūko net penkių pagrindinių krepšininkų. Su jais galbūt viskas būtų buvę kitaip".

"Mūsų žaidimas ir toliau išlieka banguotas, lyg kokie "amerikietiški kalneliai". Rungtynes pradėjome neblogai ir kelias minutes net pirmavome, tačiau paskui krepšys tarsi užsirišo ir mes ilgam užstrigome ties aštuoniais pelnytais taškais, o vėliau paleidome rungtynes. Kartais taip būna".

"Antroje susitikimo dalyje adaptavomės, pradėjome spausti varžovus ir viskas susitvarkė, tačiau mūsų deficitas buvo pernelyg didelis, tad iš esmės nieko pakeisti nebegalėjome", - teigė MRU komandos vairininkas V.Poteliūnas.

Nugalėtojų komandą į priekį vedė dar praėjusiais metais kitoje barikadų pusėje buvęs Alfredas Lukaševičius, pelnęs 12 taškų, Lukas Augustinas ir Arūnas Pranevičius pridėjo po 10 taškų.

MRU ekipoje pasižymėjo Rokas Jukonis įmetęs 15 bei Tadas Lukša pridėjęs 12 taškų.

Iškovoję trečiąją pergalę iš keturių galimų VGTU studentai išsaugojo vietą turnyrinės lentelės viršuje, tuo tarpu MRU ekipa patyrusi trečią nesėkmę per ketverias rungtynes šiuo metu užima dešimtąją poziciją.