„Ferimsta“ tapo paskutine A lygos pusfinalininke

GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL) aiškios visos A pirmenybių pusfinalių poros.

Čia viename jų susitiks „ISM universitetas“ ir MRU, o kitame – „Tegra“ ir „Ferimsta“.

Būtent ji tapo paskutine, užsitikrinusia vietą šiame etape, kuomet 85:67 (21:16, 28:15, 20:22, 16:14) palaužė „Steką-Rivilę“ ir seriją laimėjo 2:1.

Skirtumas tarp komandų jau antrajame kėlinyje pasiekė 20 taškų. „Stekas-Rivilė“ daugiau rimto iššūkio nemetė, atsilikimą buvo sumažinusi iki 10, tačiau paskutinį serijos mačą šeimininkai laimėjo be didelių problemų. Jie visiškai dominavo po krepšiais ir šią kovą laimėjo 47:24.

Prie pergalės 19 taškų pridėjo Eduardas Rogačiov (8 atk. kam.), 16 – gimtadienį minėjęs Ignas Juškevičius (16 atk. kam.), 11 – Aurimas Birgelis, po 8 – Lukas Bankieta, Ignas Repčys ir Vadimas Volodko.

„Stekui-Rivilei“ po 18 taškų pelnė Darius Stonkus ir Tautvydas Vyšniauskas, po 8 – Martynas Jokubauskas ir Deimantas Pavlovskis.

Kaip juokavo „Ferimstos“ atstovai, iki ilgosios pertraukos išspręsti reikalai leido ant suolo vėliau papasakoti ir vieną kitą negirdėtą anekdotą.

„Svarbiausia yra pasakyti, jog tikrai labai džiaugiamės šia pergale ir laimėta serija. Dėkojame varžovams už tikrai puikią kovą ir gerai tai, kad mes šįkart sugebėjome surinkti vieną geriausių sudėčių šį sezoną. Juokavome, jog taip buvo vakar ir pirmame sezono mače, kad turėjome daugiau žaidėjų nei galime registruoti.

Kitame etape tikrai esame pasiruošę mesti rimtą iššūkį „Tegrai“, prieš kurią šį sezoną dukart kovėmės atkakliai, bet koją kišo nesusirinkimas į rungtynes. Tikimės pasidaryti treniruotę, susirinkti aktyviau ir sukurti gerą kovą finaliniame ketverte“, – sakė „Ferimstos“ treneris Edvinas Justa.