Nustebino pačius save: VU studentai sutriuškino "Volfas Engelman" ekipą (video)

Trečiadienio, gruodžio devintosios vakarą, Plasta Sostinės A lygoje įvyko turnyro lentelės viduryje besisukančių ekipų - "Vilniaus universiteto" ir "Volfas Engelman" akistata. Abu kolektyvai negalėjo pasigirti stabiliu žaidimu, ir abu turėjo ganėtinai spalvingą tarpusavio istoriją.

Nors Tomo Keršio treniruojama ekipa užima 3 vietą mažiausiai praleidžiančių taškų komandų sąraše, deja, trečiadienį "aludariams" nepavyko taip gerai apsiginti ir teko pripažinti studentų dominavimą beveik visas rungtynes.

Pirmojo kėlinio minutes "Volfas Engelman" pradėjo gražia 7:0 atkarpa, tačiau šeimininkai greitai atsibudo ir penktąją minutę išlygino rezultatą 9:9. Maža to, spurtavo 13:0, tad rezultatas po pirmo kėlinio buvo 22:9.

Antrajame kėlinyje VU toliau didino skirtumą ir prieš išeinant į didžiąją pertrauką rezultatas buvo triuškinantis "aludarių" nenaudai 46:22.

"Vilniaus universitetas" nemažino savo apsukų ir pasiekė rekordinį 34 taškų pranašumą trečiojo kėlinio ketvirtąją minutę 57:23. Likusi rungtynių dalis, deja, tebuvo formalumas. Nors "Volfas Engelman" buvo sugebėję priartėti prie studentų mažiausiai 17 taškų skirtumu, tačiau rungtynių pabaiga jau buvo nulemta. Susitikimas baigėsi rezultatu 89:70.

Nugalėtojų ekipoje, o ir visose rungtynėse, rezultatyviausias buvo Paulius Naraškevičius, surinkęs 25 taškus (32 naudingumo balų). Kristupas Surgėlas surinko 19 taškų ir atkovojo 7 bei perėmė 4 kamuolius.  Mantas Dong ir Simonas Lekys pridėjo po 12 taškų.

"Volfas Engelman" komandoje Augustinas Venckus pelnė 21 tašką, Deimantas Pavlovskis 17 taškų, Pavelas Braknys 13 taškų.