„Tegros“ fronte – kažkas naujo: pralaimėjo antrąsyk paeiliui

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) A čempionate „Tegra“ (17/3) švaisto svarbius taškus ir gali nukristi į antrąją poziciją.

Ji darsyk suklupo: šįkart namie 86:95 (21:27, 19:30, 21:15, 25:23) nusileidusi „Stekui-Rivilei“ (12/9).

Pastaroji su „Sporto namais“ ir „Vilniaus universitetu“ dar dalinsis 5–7 pozicijas.

„Tegra“ nuo pat pirmųjų minučių turėjo tenkintis su atsiliekančiosios role. Vienu metu ji leido „Stekui-Rivilei“ pabėgti 20 taškų skirtumu, bet pajutusi, kad viskas gali baigtis blogai, sugebėjo atsitiesti.

Trečią kėlinį „Tegra“ pradėjo atsilikdama 40:57, bet tada pradėjo įspūdingą spurtą ir pelnė 12 taškų paeiliui – 52:57. Gytis Brazauskas ir Domantas Bimba dar sumažino atsilikimą (61:62), tačiau niekaip nepavyko bent išlyginti rezultato – ketvirtį vėl geriau baigė „Stekas-Rivilė“ – 72:61.

Labiau priartėti „Tegra“ per paskutinį kėlinį nesugebėjo ir pergalę pasiekė svečiai.

„Stekas-Rivilė“ rodė labai gerą taiklumą iš toli – pataikė 13 tolimų metimų iš 28.

Nugalėtojams 32 taškus pelnė ir 9 pražangas išprovokavo Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas, 14 taškų surinko Darius Sonkus, 12 – Martynas Brazauskas, 11 – Deimantas Pavlovskis.

„Tegrai“ taškus pridėjo Gytis Brazauskas (10 atk. kam.), 14 – Martynas Girnius (9 rez. perd.), 11 – Gabrielius Ramonas (7 rez. perd.), 10 – Vaidas Bendikas.