„LKA-kario.lt“ komanda pergalę pasiekė kovoje lyg ledo ritulyje

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B pirmenybėse pirmasis etapas eina prie pabaigos. Priminsime, kad komandos čia žaidžia po vieną tarpusavio mačą ir vėliau bus padalintos į dvi grupes.

„LKA-karys.lt“ (9/1) išsaugo aukštą poziciją, nes svečiuose 88:67 (20:12, 20:15, 26:13, 22:27) nugalėjo „VKM-666“ (3/7) klubą.

„LKA-kario.lt“ vyrai savo ginklų akivaizdžiai nerodė tik rungtynių pradžioje. Vėliau jie pasitelkė visą sunkiąją artileriją ir galiausiai nugalėjo „VKM-666“ ekipą užtikrintai.

Nugalėtojams 23 taškus surinko Edvinas Ruzgas, 14 – Raimundas Ambrulaitis (13 atk. kam.), 13 – Aurimas Sirvydis.

„VKM-666“ gretose įspūdį darantį dvigubą dublį surinko Petras Poguda (14 tšk., 22 atk. kam.), 14 taškų pridėjo Rokas Rudžinskas, 12 – Lukas Miliauskas, po 10 – Airidas Neifaltas ir Povilas Poguda (8 atk. kam.).

„LKA-kario.lt“ treneris Kęstutis Kairys kaip visada rado išradingų epitetų, kad apibūdintų rungtynes.

„Rungtynės buvo nesunkios, sakyčiau, lengvos – treniruočių tipo, nes mėginome schemas, kurias pasibraižėme ant lentos pertraukų metu. Žaidėme kaip NHL profesionalų ledo ritulio komanda – keitimus jie daro penketukais.

5 minutes starte kovėsi Raimundo Ambrulaičio penketas, o kitas 5 – taškus krovė Dariaus Dūdėno penketas.

Mūsų varžovai siautėjo kaip kažkada rusai: bėgu ir pats metu. O mes šlifavome savo sumanymus. Antrą ir trečią kėlinį taip pat žaidėme penketais, o trečią ir paskutinį ieškojome optimaliausio. Tad... ir vėl pergalė!“, – šypsojosi jis.