„Vilniaus ugniagesys“ neatvėrė durų į pusfinalį „Vilniaus KM-99“ vaikinams

„Vilniaus ugniagesio“ komanda tikrai nėra nusiteikusi baigti pasirodymo GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionate, kur išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą bei svečiuose 96:86 (25:18, 24:24, 33:12, 14:32) palaužė „Vilniaus KM-99“.

Kitas mačas bus lemiamas, kadangi komandos žaidžia iki dviejų pergalių, o dabar tvyro lygybė 1:1.

„Vilniaus ugniagesio“ dominavimo matomas rezultatas iki galo net neparodo, kadangi fantastiškai trečią kėlinį sužaidusi komanda vienu metu artėjo ir prie 30 taškų pranašumo. Tik paskutiniame kėlinyje „Vilniaus KM-99“ dar pašvelnino rezultatą.

Prie 24 taškus pridėjo Tomas Mackonis, 19 – Tomas Markevičius, 16 – Dovydas Sakalnikas, 10 – Adas Praprovas.

„Vilniaus KM-99- 28 taškus surinko Dominykas Bučas (9 atk. kam.), 17 – Tomas Butrimas (11 atk. kam.), po 13 – Domantas Pikūnas ir Tautvydas Jurevičius.

RUNGTYNIŲ AKIMIRKOS

„Vilniaus ugniagesio“ treneris Genadijus Kuliomin pripažino, kad pergalė buvo užtikrinta.

„Gavosi visai kitokios rungtynės nei pirmosios. Daug geriau funkcionavome, galėjome laimėti 30 ar 40 taškų skirtumu, bet po trečio kėlinio visiškai nustojome žaisti, o varžovai šaunuoliai – parodė charakterį ir kovėsi iki galo. Kaip žaidėme trečią kėlinį, taip turėjome žaisti visą mačą, su tokiu agresyvumu ir intensyvumu.

Geras puolimas prasideda nuo gynybos, o čia mes pritingime ir mažai padedame vienas kitam. Varžovai turėjo vieną „mažiuką“, kuris labai įkyriai ginasi ir visada spaudžia mūsų įžaidėją, neleisdamas kurti jam žaidimo. Dėl to esame priversti žaisti su dviem žaidėjais, kurie gali organizuoti puolimą.

Pirmame mače nebuvo Mackonio, tai mes turėjome problemų, nes jis ko gero apskritai yra geriausias gynėjas lygoje. Dabar vyrai nėra linkę sustoti ties ketvirtfinaliu ir į trečias rungtynes eis tik su vienu tikslu“, – sakė jis.