1:0 – startavo dar du C lygos aštuntfinaliai

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate toliau vyksta svarbiausios sezono kovos.

Štai aštuntfinalyje pirmąją pergalę pasiekė „Lentvaris“, kuris namuose 72:61 (21:17, 20:12, 14:17, 17:15) palaužė „Vilką“.

„Lentvariškiai“ užtikrintumą rodė visų rungtynių metu: nors „Vilkas“ momentais ir priartėdavo, bet persverti rezultato nesugebėjo nė sykio. Grėsmingiausia situacija buvo trečiojo ketvirčio viduryje, tačiau iš jos šeimininkai be problemų išsikapstė.

„Lentvariui“ 19 taškų pelnė Arvydas Urbanovičius, 13 – Algirdas Venclovaitis, 11 – Dominykas Švedavičius, 9 – Vitalijus Danilovas (7 atk. kam., 2/8 dvit.).

„Vilkui“ 21 tašką pridėjo Elonas Pokanevič, 12 – Rokas Gasparaitis, 8 – Karolis Šimaitis, po 6 – Julius Demenius ir Edvinas Mockus.

1:0

Pergale startavo šiame etape ir „VLI Timber“, kuri namie 82:75 (26:25, 21:14, 21:16, 14:20) sutvarkė reikalus su „2Gen-Kaefer“.

Svečių komanda du kėlinukus priešinosi ir kovojo kaip įmanydama, bet vos paleidusi į priekį „VLI Timber“ turėjo pasigailėti. Skirtumas pasiekė 15 taškų, jį sumažinti pavyko tik paskutinėmis minutėmis.

Intriga dar buvo išlikusi, likus 1.15 min. svečiai atsiliko 73:80 ir teoriškai dar galėjo gelbėtis, bet Tadas Mincė buvo taiklus, komandos apsikeitė klaidomis, laikas tirpo ir Edvino Šaltenio metimas nieko nebepakeitė.

„VLI Timber“ 21 tašką pelnė T.Mincė, 17 – Mantvydas Statauskas (8 atk. kam.), 16 – Povilas Dobraziejus.

„2Gen-Kaefer“ 17 taškų pridėjo Tadas Krivickas, 13 – Aurimas Dalius Butkus (8 atk. kam.), 12 – E.Šaltenis, 11 – Mantas Jankevičius.