C lygos ketvirtfinalyje „susiporavo“ lentvariškiai ir „Vaikinai“

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionato atkrintamųjų medis po truputį pildosi, o ketvirtfinalyje lieka viso labo trys nežinomieji.

Pirmadienio vakarą vykusiose rungtynėse „susiporavo“ „Lentvario“ ir „Vaikinų“ pora. Abi šios komandos aštuntfinalio seriją laimėjo 2:0.

„Vaikinai“ antrajame mače 75:66 (20:10, 23:18, 15:15, 17:23) nugalėjo „Tirolą“.

„Vaikinai“ žaidė labai užtikrinti ir trečiajame kėlinyje turėjo triuškinantį pranašumą, bet „Tirola“ lengvai nepasidavė. Puiki Vladislavo Piskariovo atkarpa skirtumą nurėžė iki 3 taškų (60:63), tačiau bandymai priartėti labiau buvo sustabdyti. „Vaikinai“ nebeleido taip galingai pulti ir atsigavę išsaugojo pergalę.

„Vaikinams“ 19 taškų pelnė Mindaugas Kraujalis, 12 – Arūnas Mačiulis, 10 – Vaidas Petrulionis, 8 – Julius Didžgalvis ir Erlandas Balukonis.

Šešiese žaidusiai „Tirolai“ 22 taškus pridėjo Vladislavas Piskariov (10 atk. kam.), 19 – Egidijus Mažeika (19 atk. kam.), 11 – Jonas Kliukas.

Emocingiau

Tuo tarpu „Lentvaris“ svečiuose susidorojo su „Vilku“ – 81:58 (27:27, 9:16, 18:8, 27:7).

„Vilkas“ jėgą demonstravo iki trečiojo kėlinio pabaigos ir tik tada palūžo. Rungtynių pabaigoje „Lentvaris“ darė visiškai viską, ką norėjo, rezultatą persvėrė ir galiausiai tapo nebepavejamas „Vilkui“. Šeimininkai tikrai turėjo gerą šansą lyginti serijos rezultatą, bet tokia pabaiga šansus atėmė.

„Vilko“ gretose dėl techninių pražangų mačo nebaigė Edvinas Mockus. Jis pelnė 15 taškų. 17 pridėjo Karolis Šimaitis, 9 – Aistis Sandaras, 7 – Rokas Gasparaitis (13 atk. kam.)

„Lentvariui“, mačą baigusiam keturiese, po 16 taškų surinko Dominykas Švedavičius (11 atk. kam.), Mindaugas Pukelevičius ir Dmitrijus Meškevič (11 atk. kam.), 15 – Arvydas Urbanovičius (10 atk. kam.), 14 – Algirdas Venclovaitis.