KSP išlygino šešioliktfinalio serijos rezultatą

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) šešioliktfinalio serijos jau įpusėjo. Štai KSP komanda pratęsė žygį ir išlygino serijos rezultatą, kuomet namie 60:49 (14:12, 19:8, 14:10, 13:19) nugalėjo „Lynx“.

KSP tikrai buvo pasiruošus revanšuotis ir pirmavo visas rungtynes. Tiesa, vos neprisižaidė ketvirtame kėlinyje. „Lynx“ spurtas skirtumą sumažino iki 8 (43:51), tačiau likusią rungtynių dalį šeimininkai atsilaikė ir pergalės nepaleido.

KSP komandai 15 taškų pelnė Česlavas Dunovskij, po 14 – Marekas Stefanovič ir Deividas Gureckij, 10 – Laurynas Žilinskas (8 išpr. praž.).

„Lynx“ 14 taškų surinko Nerijus Jonaitis (14 atk. kam.), 13 – Dovydas Balčiūnas, 6 – Vilius Radavičius.

Č.Dunovskij sakė, jog pergalę lėmė gynyba.

„Rungtynes laimėjo gynyba. Čia mūsų trenerio nuopelnas: laiku atlikti keitimai ir gera energija leido mums laimėti. Ačiū varžovams už gerą kovą ir lauksime trečiųjų serijos rungtynių“, – sakė jis.