M.Markevičius leido „Aktyviai veiklai“ išlyginti serijos rezultatą

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) C čempionate „Aktyvi veikla“ išlygino (1:1) aštuntfinalio serijos rezultatą ir revanšavosi „Lynx“ – 82:62 (20:18, 27:12, 19:17, 16:15).

Mindaugo Markevičiaus vedama komanda savo sąlygas primetė greitai. Dar antrajame kėlinyje turėjo 19 taškų pranašumą ir tik poroje momentų leido „Lynx“ šiek tiek atgaivinti intrigą. Pavyko atsakingai išnaudoti ir gautus baudų metimus, todėl pergalė buvo užtikrinta.

M.Markevičius pelnė 31 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir išprovokavo 8 pražangas, 14 taškų pelnė Paulius Nasvytis, 12 – Šarūnas Janušas (8 atk. kam.).

„Lynx“ 17 taškų pridėjo Edgaras Turica, 13 – Nerijus Jonaitis (16 atk. kam.), 10 – Paulius Kamarauskas, 8 – Rokas Rolis.

Žilvaras Zinkevičius pasidžiaugė, kad jo komanda išlaikė koncentraciją viso mačo metu.

„Kai praeitas rungtynes sugebėjome pralaimėti dėl tragiškos atkarpos – trečio kėlinuko, tai šiose sutarėme išlaikyti koncentraciją visą laiką. Nuo pirmų akimirkų iki pabaigos skyrėme daug dėmesio gynybai.

Planas tikrai pasiteisino, nors Jonaitis ir prisirinko lengvų taškų, bet turime dar rezervų ir, manau, trečiose rungtynėse pademonstruosime dar kelias naujoves, kurios varžovams tikrai nepatiks.

Puolime panaudojome kelis derinius, kurie  buvo sėkmingi. Suprantame, kad trečios rungtynės bus išgyvenimo ir varžovai kabinsis į pergalę dantimis bei nagais, bet esame tam pasiruošę ir nenusileisime nė akimirkai. Tegul laimi stipresni“, – sakė jis.