"Western Union" atsigavo, D.Novickas debiutavo

Praėjusią savaitę buvo sužaistos dvejos SKL Įmonių lygos rungtynės, po kurių čempionatas pasiekė pusiaukelę. Ilgą laiką turnyrinės lentelės dugne skendėję "Western Union" atstovai nukovė "IKEA" ekipą, o dar vienu grandu pasipildžiusi "Dussmann" komanda patiesė "Lietuvos geležinkelių" krepšininkus bei dar labiau padidino atotrūkį nuo artimiausio varžovo.

Prieš pat šventes vykusi "SKL Įmonių lygos" lyderių akistata, kurioje susigrūmė pirmoje vietoje žengianti "Dussmann" (9-0) ekipa ir savo aikštėje žaidę "Lietuvos geležinkelių" (4-4) atstovai. Rungtynių statusas žadėjo intrigą, tačiau kaip parodė vėlesnį įvykiai -  lūkesčiai buvo gerokai per dideli.

Dvikovos išvakarėse prisijungusio Dainiaus Novicko vedama svečių komanda jau pirmajame kėlinuke pasiuntė varžovus į nokdauną (29:19), o pridėję dar vieną sėkmingą dešimties minučių atkarpą (30:19) dvikovos pusiaukelėje turėjo atsakymus į visus svarbiausius vakaro klausimus (59:38).

Po didžiosios pertraukos abi ekipos žaidė savo malonumui, tad aikštėje vyravo rezultatyvus ir akiai malonus krepšinis, o po keturiasdešimties minučių kovos pasigirdusi finalinė sirena paskelbė įtikinamą svečių pergalę rezultatu 116:85.

"Dussmann": D.Novickas (11 atk.kam., 6 rez.perd., 59 naud.balai) 56, Povilas Kaminskas (19 atk.kam., 10 rez.perd., 41 naud.balas) ir Benas Steponėnas po 15.

"Lietuvos geležinkeliai": Algimantas Akulavičius (7 rez.perd., 5 per.kam., 37 naud.balai) 27, Arvydas Dveilys (10 atk.kam.) 18.

Prieš kiek daugiau nei mėnesį vykusioje pirmojoje tarpusavio akistatoje "IKEA" (2-5) ekipa svečiuose po itin atkaklios kovos palaužė "Western Union" (2-5) atstovus rezultatu 58:55. Visgi šįkart jėgų pusiausvyra buvo kitoje pusėje, o šįkart varžovų aikštėje žaidę "vakariečiai" pasiekė saldų revanšą.

Dvikovą geriau pradėjo "IKEA" ekipa, kuri įpainiojo varžovus į savo gynybos pinkles ir per kiek daugiau nei penkias minutes praleidusi vos 3 taškus įgijo trapią persvarą (6:3).

Visgi svečiai netrukus perprato varžovų žaidimą, pirmojo kėlinuko pabaigoje išlygino rezultatą, o netrukus pelnę net 13 taškų be atsako susikrovė dviženklį pranašumą (24:11).

Atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje aikštės šeimininkai nerado jėgų pakilti į naują kovą ir leido varžovams pamažu didinti savo pranašumą. Įdomu tai, jog sužaidus kiek daugiau nei tris minutes lemiamame kėlinuke "IKEA" pelnė dvitaškį ir nežymiai sušvelnino rezultatą (41:61) ir paskui... iki pat susitikimo pabaigos nesugebėjo pasižymėti. Tuo pasinaudoję "Čestern Union" atstovai laimėjo atkarpą rezultatu 9:0 ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė solidžią pergalę rezultatu 70:41.

"Western Union": Petras Linkevičius (15 atk.kam.) 22, Paulius Mikolaitis (10 atk.kam.) 17, Adomas Karolis Uogelė (19 atk.kam., 6 per.kam.) 14.

"IKEA": Ernest Kolosovskij ir Mindaugas Kaziukevičius po 10.