Naujiena

Pirmadienio vakarą įvyko vienerios GEALAN-Sostinės krepšinio lygos organizuojamo A.Makulavičiaus taurės turnyro rungtynės, kuriose paaiškėjo antroji finalo dalyvė. Ja tapo po trijų metų pertraukos ten žengusi SK „Ferimstos“ ekipa dvikovoje svečiuose ganėtinai nesunkiai palaužusi „ISM universiteto“ atstovus.

Prieš kiek daugiau nei mėnesį vykusioje A lygos dvikovoje „ISM universiteto“ ekipa buvo įveikusi varžovus (80:70), tačiau per šį laiką Gintaro Plytniko auklėtiniai susistygavo ir pirmadienio vakarą parodė visiškai kitokį savo veidą ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 101:89.

Jau pirmajame kėlinuke svečiai pademonstravo visą griaunantį puolimą ir per dešimt minučių pelnę net 31 tašką įgijo apčiuopiamą persvarą (31:24).

Nors vėliau aikštės šeimininkai nežymiai pagerino gynybą, tačiau beveik visose atkarpose patys sunkiau nei varžovai rinko taškus ir leido „Ferimstos“ vyrams sulig kiekviena minute didinti savo pranašumą, kuris trečiojo kėlinuko pabaigoje pasiekė triuškinamą 16 taškų ribą (79:63).

Lemiamame ketvirtyje svečiai kiek sumažino apsukas, tad „ISM universiteto“ ekipa sugebėjo nežymiai apkarpyti turėtą deficitą, tačiau tai tapo tik menka paguoda iš turnyro pusfinalyje turinčiai pasitraukti Gintaro Pociaus komandai.

Pastarąjį ir vienintelį kartą A.Makulavičiaus taurės finale buvo debiutiniame jos sezone, kuomet 81:76 įveikė „Oro navigacijos“ ekipą ir tapo pirmąją jos laimėtoja.

Taip jau sutapo, kad šiemet G.Plytniko auklėtiniai dėl prestižinio trofėjaus vėl varžysis su „navigatorių“ frančizę tęsiančia „Sporto namų“ komanda.

Tad belieka vienintelis klausimas ar kovo pradžioje vyksiančiame finale bus deja vu ar saldus revanšas?