"Oro navigacija" - griebiasi šiaudo

Nors blankiai sezono pradžią sužaidusi "Oro navigacijos" ekipa turi tik teorines viltis patekti į sekantį etapą, tačiau to pilnai pakanka, jog praėjusio sezono bronziniai kariai kovotų iki galo. Puikiausias to pavyzdys - vakar pasiekta lengva pergalė prieš čempionės titulą ginančią "TonyBet" ekipą.

Permaininga dvikova

Savo aikštėje žaidusi "Oro navigacijos" (8/13) ekipa puikiai pradėjo rungtynes ir jau per pirmąsias dvi minutes pasiuntė "TonyBet" (10/11) vyrus į nokdauną (11:0). Tiesa, įspūdingas varžovų šturmas svečių nepalaužė. Anaiptol, azartiškieji "lošėjai" atsigavo ir jau pirmojo kėlinuke atkūrė rungtynėse intrigą (18:20).

Po trumpos pertraukėlės aikštės šeimininkai vedami puikiai žaidusio Tomo Kairavičiaus bandė surengti dar vieną spurtą, tačiau "TonyBet" vyrai greitai perkando varžovų planus bei pataikę keletą sudėtingų metimų rungtynių svarstykles vėl sugrąžino į pusiausvyros padėtį. Nors vėliau "navigatoriams" buvo pavykę pabėgti į priekį bei įgyti apčiuopiamą devynių taškų pranašumą (43:34), tačiau Eriko Kučiausko ir Eligijaus Redecko pastangomis svečiai netruko išlyginti rezultatą, o po Tomo Budreikos baudos metimo dvikovos pusiaukelėje net išsiveržė į priekį (44:43).

Trečiajame kėlinuke jau atrodė, jog "TonyBet" atstovams pavyks perimti susitikimo kontrolę į savo rankas. Visgi tuomet aikštės šeimininkai surengė įspūdingą spurtą (16:2) bei per penkias minutes sugebėjo susigrąžinti išbarstytą devynių taškų pranašumą (61:52).

Atsidūrusi besivejančių vaidmenyje svečių komanda dar bandė pakilti į šturmą, tačiau netaiklūs tolimi metimai ir gausios klaidos neleido jiems to padaryti. Tad šiaudo griebtis bandančiai "Oro navigacijos" ekipai teliko pasinaudoti susidariusia padėtimi ir dvikovos pabaigoje švęsti vilties suteikiančią pergalę rezultatu 93:77.

Nugalėtojų komandą į pergalę vedė įspūdingą dvigubą dublį atlikęs T.Kairavičius (26 tšk. ir 14 atk. kam.), Andrius Panavas pridėjo 18 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus, Remigijus Deveika į savo sąskaitą įsirašė 14 taškų.

"TonyBet" ekipoje pasižymėjo Tomas Budreika - 23 taškai, jam neblogai talkino dvigubą dublį atlikęs Erikas Kučiauskas (16 tšk. ir 10 atk. kam.), Antano Guogos sąskaitoje - 5 taškai ir 3 atkovoti kamuoliai.

"Oro navigacijos" komanda turi aštuonias pergales bei trylika nesėkmių, tad norėdama žengti tolyn privalo įveikti "Vilniaus kolegijos" ekipą ir tikėtis "Švyturio" pralaimėjimo prieš "Sąlyčio" atstovus. "TonyBet" situacija aiškesnė - praėjusio sezono čempionai turi dešimt pergalių bei veikiausiai nebepakils aukščiau septintosios pozicijos.