Grigiškiečiai paskutiniai įšoko į šešioliktfinalio traukinį

Vakar vykusiomis rungtynėmis tarp "Grigiškių-plasta.lt" bei "Vietos jūsų reklamai" ekipų, užsibaigė C lygos atrankos turnyras ir visos 32 komandos jau išsiaiškino, kas pateko į šešioliktfinalį, o kas jau baigia šį sezoną.

Sunkus kelias į TOP32

Vakar įvyko vienintelė dvikova C lygos atrankos turnyre, kurioje, kaip anksčiau ir minėta, susitiko dvi apylygės komandos - "Grigiškės-plasta.lt" (37) bei "Vieta jūsų reklamai" (28). Prieš pusantros savaitės vykusioje dvikovoje, po itin atkaklios dvikovos keturiais taškais laimėjo grigiškiečiai, tad grįžę į savo tvirtovę, lengvos pergalės nesitikėjo ir lemiame mače.

Nors į atsakomąsias rungtynes svečių ekipa susirinko tik penkiese, tai anaiptol Grigiškių vyrams užduoties nepalengvino. Pirmajame kėlinuke grigiškiečiai įgijo penkių taškų persvarą (26:21), tačiau, kaip lygūs su lygiais kovęsi penki "marketingistai" nutolti varžovams neleido, tad nuskambėjus ilgąją pertrauką skelbiančiai sirenai, "Grigiškės-plasta.lt" priekyje šešiais taškais (43:37).

Po ilgosios pertraukos grįžę šeimininkai ėmė šturmuoti priešininkų apkasus, kas jiems puikiai pavyko. Po trijų kėlinukų 68:53, priekyje Grigiškių komanda.

Visgi "Vietos jūsų reklamai" vyrai nusileisti ne neketino ir titaniškomis pastangomis, sužaidę puikiai ketvirtąjį ketvirtį, skirtumą sumažino ir "Grigiškės-plasta.lt" šventė sunkią pergalę, rezultatu 81:73.

Iškovoję antrą pergalę atrankos turnyre, "Grigiškių-plasta.lt" ekipa keliauja į TOP32, kur susitiks su "Gealan" ekipa, tuo tarpu "Vieta jūsų reklamai" šį sezoną jau baigė.

"Grigiškių-plasta.lt" ekipos vadovas Ričardas Petrikas tikėjosi rimtesnės kovos : "Šių varžybų ilgai laukėme, keitėme varžybų datą ne vieną kartą, pasirodo veltui, nes priešininkai sugebėjo atvažiuoti tik penkiese. Tikrai laukėme ir tikėjomės rimtesnės kovos. Tuos vyrus, kurie vakar atvažiavo ir garbingai kovojo, reikia pagirti".

"Varžybos nebuvo pačios gražiausios - daug klaidų, daug broko gynyboje. Na, bet pergalė yra pergalė. Sveikinu savo komandą išėjus į kitą etapą", - šypsojosi R.Petrikas.

"Grigiškes-plasta.lt" į TOP32 vedė Darius Jukna, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 5 kamuolius, bei asistavęs komandos draugams 5 kartus. Marius Kandrotas surinko 18 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, tačiau pataikė tik 1 tritaškį iš 8.

"Vietą jūsų reklamai" bandė gelbėti Andrius Tamošiūnas, surinkęs 29 taškus, bei atkovojęs 6 kamuolius, tačiau suklydęs 6 kartus. Artur Tysevič pridėjo 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus bei 5 perimtus kamuolius.