Rezultatai
Tvarkaraštis
Lygos rėmėjai
Naujienos
Tadas Brazys 11 PTS 29 Robert Subotkevič
Edgardas Rinkevičius 7 REB 11 Rokas Balbierius
Rokas Burnys 5 AST 6 Svajūnas Matulėnas
Rapolas Raižys 25 PTS 24 Laurynas Kirlys
Vitalijus Kozys 15 REB 7 Donatas Norkus
Justinas Leganovič 9 AST 7 Darius Kibildis
Mindaugas Gelžinis 17 PTS 22 Mindaugas Gružys
Mindaugas Gelžinis 10 REB 9 Motiejus Syminas
Julius Vaitkus 7 AST 7 Mindaugas Gružys
KOMENTARAI
Gintaras Pavalkis, „Legionas“

Vaizdas aikštėje buvo visai neblogas, matosi, kad judame į priekį, o svarbiausia, kad vyrai kovoja.

Kita vertus, dabartinė sudėtis turėjo tik vieną treniruotę, todėl jautėsi susižaidimo ir tarpusavio supratimo stygius.

Tikiuosi, kad jaunimas progresuos ir kad netrukus duosime varžovams kur kas rimtesnius iššūkius.

Net jei „Summer“ čempionate kolektyvas nesusiklijuos, svarbiausia, kad susiformuotų pagrindas pagrindinėms SKL pirmenybėms.

Domantas Pikūnas 22 PTS 36 Laurynas Kirlys
Tautvydas Jurevičius 14 REB 14 Lukas Bankieta
Airidas Neifaltas 7 AST 4 Tomas Zaleckas
KOMENTARAI
Dovydas Šablinskas, „Philo trupė“

Visų pirma, sveikinimai ir pagarba varžovams. Gaila, tačiau šiandien žaidėme tik 3 kėlinius. Paskutiniajame ketvirtyje neatradom ramybės puolime prieš jų aikštės gynybą bei patys nustojome gintis. Praradome rungtynių kontrolę, o varžovai tuo puikiai pasinaudojo.

Gintaras Plytnikas, SK „Ferimsta“

Visų pirmą noriu pasidžiaugti komanda ir jos charakteriu kuri nesustojo žaisti nepaisant to, kad akyse buvo žvaigždės, o rungtynių tablo degė -20.

Pagrindinė pergalės priežastis - pakeista gynybos sistema, kalbėjimas ne su teisėjais, o gynyboje, kas leido išmušti varžovus iš vėžių, sustabdyti jų greitą puolimą ir švęsti pergalę. Na ir žinoma dėl fantastiško mūsų 55 numerio žaidimo!

Laurynas Jacevičius 19 PTS 16 Motiejus Syminas
Donatas Radžiūnas 8 REB 8 Dominykas Bučas
Žygimantas Žiukas 3 AST 5 Dominykas Bučas
KOMENTARAI
Mantas Finažonkovas, „Tirola-Oaks“

Sveikinu varžovus su pergale! O mums reikėtų pasidaryti išvadas, jei norim vasarą praleisti ne tuščiai. Visų pirma, turime visi susirinkti.

Kalbant apie rungtynes - pirmoje jų dalyje, kol gynėmės, ėjom keliais ir kritom, buvo tikrai solidus vaizdas gynyboje, tad nenuostabu, jog varžovams leidome įmesti tik 25 taškus.

Paskui vaizdas pasikeitė, dingo koncentracija, pradėjom prasčiau gintis ir tragiškai pataikyti iš gerų padėčių.

Visa tai tarsi suprantama, nes susirinkome po ilgos pertraukos, todėl tikiuosi, kad įsivažiuosim ir įgausim formą.

Dovydas Šablinskas, „Philo Trupė“

Pirmos rungtynės po metų pertraukos, labai džiaugiamės sugrįžę ant parketo. Kalbant apie rungtynes, tai labai klampios. Pagrindinis tikslas buvo gera nuotaika, tai sakyčiau, kad savo tikslą įgyvendinome.

Puolime žaidėjai turėjo daug laisvės, tačiau dėl prastos formos neretai atakos baigdavosi pavieniais veiksmais. Nepaisant stipriai šlubuojančio puolimo, džiaugiuosi už komandą dėl darbo gynyboje.

Dauguma rizikų pasiteisino, o ir patys gynyboje beveik neklydom, tas nuteikia pozityviai. Žinoma, rungtynių pabaigoje mus lydėjo ir sėkmė. Apibendrinant sakyčiau, jog dar turime rezervų. Didelis ačiū varžovams už puikią kietą kovą pirmosiose vasaros lygos rungtynėse.

Ernest Naruševičius 26 PTS 16 Linas Petreikis
Ernest Naruševičius 19 REB 9 Linas Petreikis
Ernest Naruševičius 4 AST 5 Šarūnas Janušas
KOMENTARAI
Julius Plytnykas, SK „Nemenčinė“

Kai kam po metų, kai kam po dar ilgesnės pertraukos tai buvo pirmos rungtynės.

Gynyba tikrai badė akis, tačiau ramiai žaidėm savo žaidimą ir išsimetėm savo metimus. Jeigu pataikymas bent šiek tiek būtų padoresnis rezultatas būtų visai kitoks.

Pagirti galima varžovų priekinę liniją, kurie mūsų bokštams tikrai apsunkino gyvenimą. Bet kaip pirmam blynui viskas super.

2021-02-18Gabija Gudelevičiūtė2185

Informacija apie lygos veiksmus po karantino

2021.02.18 Gabija Gudelevičiūtė 2185

Informuojame komandas ir žaidėjus apie tolimesnius lygos veiksmus ir turimus scenarijus, pagal kuriuos planuosime grįžti į savo veiklą.

2020-11-13Gabija Gudelevičiūtė1850

Informacija dėl tolimesnių lygos veiksmų (ATNAUJINTA)

2020.11.13 Gabija Gudelevičiūtė 1850

Kiekvieną dieną šalyje didėja susirgimų skaičius. Karantinas tęsiasi. Informuojame, kad Sostinės krepšinio lygos čempionatai dar vis sustabdyti iki Valstybinio karantino pabaigos.

Povilas Kaminskas 16 PTS 20 Ričardas Pilitauskas
Povilas Kaminskas 16 REB 8 Tautvydas Bilotas
Povilas Kaminskas 4 AST 6 Linas Skripka
KOMENTARAI
Vaidas Indriliūnas, „Oaks-2-Tirola“

Man, kaip komandos vadovui vakar buvo „fantastiškas“ vakaras - prieš rungtynes žiūrėjau „Ryto“ rungtynes Čempionų lygoje, o vėliau - savo „ąžuoliukų“ dublerių debiutą D lygoje ir... išgyvenau „deja vu“ jausmą.

Realiai net komentaras būtų toks pats, kaip „Ryto“ stratego - vyrai tarsi stengėsi, žaidė su noru, bandė laimėti rungtynes įmesdami daugiau nei varžovai, tačiau dvikovą paleido dėl itin prastos gynybos antroje susitikimo dalyje.

Iš esmės, koją kišo treniruočių stoka, nes vyrams trūksta ne tik formos, bet ir susižaidimo. Ir labai gaila, kad po pirmų rungtynių iškart paskelbtas karantinas, tad net nėra aišku kada vėl galėsime susibėgti.

Kita vertus, noras yra, rezervų sudėtyje yra, treniruočių gal dar bus, tad vertindamas komandos galimybes aš vis dar esu kupinas optimizmo.

Ričardas Pilitauskas, „Miražas“

Smagu, kad laimėjom. Komandos naujokai po truputį randa vietą komandoje.

Pradžioj atrodėm išsigandę tiek pavardžių, tiek jų aukštų, tiek merginų :) Nedavėm kontakto, priešininkai tuo naudojosi. Nekrito laisvi metimai. Bet antroj pusėj padidinom tempą, sumetėm savo metimus ir laimėjom. Tačiau nebuvo taip lengva, kaip atrodo iš rezultato.

Nors mačiau, kad priešininkė jau kėsinasi į mūsų apšilimo aprangą :)

Edmundas Radzevič 36 PTS 22 Daroslav Bernat
Andrius Giedraitis 8 REB 11 Daroslav Bernat
Edmundas Radzevič 5 AST 6 Denisas Oliferas
KOMENTARAI
Žydrūnas Prakapavičius, „PRA13 Legion“

Šiose „rungtynės“ iššovė vienas iš mūsų „legiono“ lyderių, o mums teliko tik jam asistuoti.

Sezono startas puikus, tik vėl nežinia, kiek jis tęsis dėl įvedamo karantino. 

Helmutas Brakis, „Patikima Praktika“

Rungtynės prasidėjo beveik 11 valandą vakaro (vasaros laiku), todėl svarbiausia buvo neužsnūsti. Matyt, mes prisnūdom pirmi :) 

O jeigu rimtai, tai priešininkų sudėtis žymiai galingesnė, ypač po krepšiu, žaidėjai turi daug aukšto lygio žaidimo patirties, todėl D lygoje sunkoka kažką pastatyti prieš juos. Momentais pasivydavome varžovus iki vienženklio skirtumo, bet tada jie vėl įjungdavo antrą pavarą ir atitoldavo. Bet apskritai - visai smagus žaidimas buvo. 

Martynas Vasiljevas 20 PTS 27 Edgaras Ivanovas Jakas
Donatas Lesnik 9 REB 17 Edgaras Ivanovas Jakas
Donatas Lesnik 6 AST 7 Vilius Balčikonis
KOMENTARAI
Jonas Mikalkėnas, „1ClickFactory“

Abi komandos susirinko negausiai, bet pagrindiniai penketai atrodė tikrai stipriai. ŠMM rungtynes pradėjo geriau, susikrovė persvarą, bet mūsiškiai nesulūžo ir kantriai atsilošinėjo.

Antroj rungtynių pusėje ŠMM vėl nutolo ir atrodė stipresni bei taiklesni, bet tada kažkodėl pradėjo savo energiją skirti nepasitenkinimui teisėjavimu bei mėginimui provokuoti ir vaidinti pražangas. Mūsiškiai tuo pasinaudojo ir pavertė jų klaidas taškais, todėl šventėm sunkią, bet malonią pergalę.

2020-10-27SKL1274

Laikinai stabdomi SKL čempionatai

2020.10.27 SKL 1274

Pagal LR SAM reikalavimus, Vilniaus mieste bei rajone dėl susidariusios COVID-19 situacijos šalyje nuo rytojaus (trečiadienio) 2020-10-28 iki 2020-11-11 skelbiamas karantinas. Dėl karantino...

Vaidas Petrulionis 22 PTS 22 Mantas Valiuševičius
Vaidas Petrulionis 12 REB 16 Karolis Ragaišis
Gedmintas Briedis 6 AST 7 Aidas Raudonius
KOMENTARAI
Vaidas Petrulionis, „Vilniaus vandenys“

Rungtynes pradėjome tikrai neblogai ir laikėmės kokius 2,5 kėlinio. Visgi šį kartą mūsų rotacijoje trūko kelių svarbių žaidėjų, ko pasekoje pavargome bei teko nusileisti varžovams.

Bendrai vaizdas aikštelėje tikrai nebuvo blogas, džiaugiamės, kad po truputi prisijungia nauji komandos nariai ir tikimės, jog pasieksime dar ne vieną pergalę!

Ačiū varžovams už kovą. Na, o dabar turbūt teks visiems pailsėti, tad sveikatos ir kantrybės visiems :) 

Modestas Valiuševičius, „FL Technics“

Turint omenyje, kad tai pirmos sezono ryngtynes po tikrai ilgos pertraukos be 5x5 krepšinio, tai didelių lūkesčių nekėlėme.

Pirmoje pusėje, varžovai taikliai atakavo iš toli. Padarydavome elementarių klaidų gynyboje du prieš du ir leidome varžovų įžaidėjui veržtis į jo stiprią ranka. Antroje pusėje tas klaideles sumažinome. Mantas ir Aidas pagaliau “atsidarė” iš trijų taškų zonos, kas leido šiek tiek atitrūkti ir išlaikyti persvarą.

Mums kaip ir varžovams dar trūksta keletos rotacijos žaidėjų, kažkas gydosi traumas. Tikiuosi, spėsime visi sugrįžti iki lemiamų kovų.

Ačiū varžovams ir visiems linkime būti sveikiems!

Aurimas Vaičelėnas 13 PTS 35 Martynas Simanavičius
Simas Šnipaitis 9 REB 14 Jonas Drąsutis
Modestas Čereškevičius 5 AST 4 Marius Jurevičius
KOMENTARAI
Modestas Čereškevičius, „Penktukas“

Žinojome, prieš kuriuos žaidėjus turime gintis. Mūsų geras puoliminis startas (pirmi du kėliniai) mus kiek suklaidino ir pametėme akcentus gynyboje, ko pasekoje varžovas mus stipriai nubaudė. Žodžiu - šaltas dušas, laukiame kitų rungtynių.

Priešininkai šaunuoliai, septyniese atlaikė be didesnio vargo. Dėkui teisėjams, gerai tvarkėsi.

Donatas Kilikevičius 20 PTS 15 Arnas Aidukas
Gvidas Aleksandravičius 9 REB 10 Deividas Razminas
Gvidas Aleksandravičius 6 AST 4 Arnas Aidukas
KOMENTARAI
Edgaras Gumauskas, „Tėveliai“

Džiaugemės startavusiu sezonu ir viliamės, kad dabartinė situacija leis jį ir toliau tęsti. Linkim visiems saugoti save ir aplinkinius.

O pirmosios rungtynės tikrai pavyko neblogai. Matėsi, kad komanda jau buvo išsiilgusi krepšinio, startavo su geru nusiteikimu ir kontroliavo visą susitikimą.

Varžovus galiu pagirti, kad kovojo iki galo ir sugebėjo įnešti intrigos ketvirtame kelinyje. Šią jų pamoką išmoksime ateities kovoms. 

Valdas Vyšniauskas 19 PTS 18 Andrius Giedraitis
Andrius Milašius 9 REB 9 Tadas Brazys
Andrius Milašius 3 AST 5 Tadas Brazys
KOMENTARAI
Raimundas Umbrasas, „Bendorėliai“

Rungtynės buvo geros bei atkaklios. Tikėjomės, kad priešininkai turės gerą komandinį susižaidimą ir gerai pataikys iš žaidimo. Planavome jų lyderį Giedraitį aktyviau dengti, bet tuo metu kiti komandos nariai gerai jį pavadavo, ko pasekoje priešininkai atitrūko.

Mūsų sudėtyje trūko kelių tikrai stiprių žaidėjų. Tad manau, kuo toliau, tuo geriau seksis ir atsiras didesnis komandos susižaidimas ir pataikymas. Tad priešininkus sveikiname su pelnyta pergale. Ir nekantriai lauksime kitų kovų! 

Žydrūnas Prakapavičius, „PRA13 Legion“

Pirmosios sezono rungtynės, kaip visada, yra sunkios, bet šį kart pavyko gerai ir rezultatyviai sužaisti nuo pat pradžių, kas leido atitrūkti nuo varžovų.

Toliau abiejų komandų žaidimas išsilygino, bet susikrauto pranašumo priešininkams nepavyko atkovoti. Gera rungtynių pradžia ir lėmė mūsų „legiono“ pergalę. 

Dovydas Grigalionis 17 PTS 17 Karolis Daujotas
Dovydas Grigalionis 8 REB 18 Paulius Daukantas
Artūras Survila 6 AST 8 Vladas Jucevičius
KOMENTARAI
Dominykas Gobė, KK „Rūbinė“

Buvo debiutinės sezono rungtynės, iš kurių daug nesitikėjome, tačiau nors ir pralaimėjome, likome pozityviai nusiteikę suprasdami, jog papuolėme į savo lygio pajėgumo krepšelį.

Pandemijos akivaizdoje prieš pat rungtynes netekome 3 pagrindinių vidurio puolėjų, to pasekoje, žaidėme be aukštaūgių. Kovą po krepšiais pralaimėjome daugiau nei dvigubai, baudų metimų beveik nemėtėme, nors ir atsilaikėme du kėlinius, tačiau turint tokią mažą rotaciją trečiajame kėlinyje įvyko lūžis ir varžovai pakreipė rungtynes į savo pusę.

Tikimės kitose rungtynės turėti visus aukštaūgius ir sieksime pirmosios pergalės SKL D lygoje.

Artūras Malichinas 27 PTS 33 Antanas Šegžda
Tomas Burtilius 12 REB 6 Edgardas Rinkevičius
Artūras Malichinas 5 AST 5 Donatas Taraila
KOMENTARAI
Julius Kubertavičius, „Tirola Baasketball“

Sunku net kažką tikslingo pasakyt apie rungtynes, kadangi į jas susirinkome vos 5 žaidėjai, nes norėjome išvengt techninio pralaimėjimo.

Labai nenoriu vertint mūsų žaidimo, nes mums trūko 4 pagrindinių žaidėjų, kurie šiuo metu yra saviizoliacijoje. Tai ką turim, tą turim šiai dienai.

Noriu pasveikint „Teltonikos“ komandą su lengva pergale, nes rungtynės buvo tikrai nesunkios, daugiau treniruotės pobūdžio. 

Mykolas Mankevičius, „Teltonika“

Manau šiame sezono etape svarbu turėti laiko ateit į rungtynes. Sekmadienį mūsų buvo daugiau ir turėjome jėgų palaikyti tempą. Kol kas neaišku, kaip vyks runtynės ateityje, todėl komandos nariai norėjo pasilakstyti ir pravėdinti galvas.

Manau, jog tai pavyko puikiai. Ačiū varžovams, kurie, nors ir buvo susirinkę 5, kovojo stipriai.

Jonas Špokas 20 PTS 25 Tomas Tradišauskas
Edgaras Misiukas 8 REB 9 Tomas Tradišauskas
Povilas Ančiukaitis 4 AST 5 Paulius Jasukaitis
KOMENTARAI
Eimantas Galkevičius, NPR.LT

Iki pergalės pritrūko to, kad ateitume visi į rungtynes. Dalis neatėjo dėl viruso baimių, dalis dėl to, kad negalėjo. Tai ir nulėmė tokį startą. Šiaip akivaizdu, kad normalaus sezono jau nebus ir daugeliui komandos narių dalyvavimas varžybose, kintant COVID situacijai į blogą pusę, tampa per rizikingu, galvojant apie savo artimiausią aplinką.

Valdas Jonavičius, LabasPasauli.lt

Rungtynes pradėjome galingai, rezultatas, berods, pradžioje buvo 4:17, o paskui, panašu, jog atsipalaidavome. 

Ant atsarginių žaidėjų suolelio prasidėjo juokavimai, praradome koncentraciją į kovą ir išsibalansavome. 

Toliau rungtynės vyko apylygiai ir varžovai net buvo perlaužę rezultatą į savo pusę. Žinoma, jei būtume pataikę tritaškius būtų viskas buvę paprasčiau, tačiau ne visi metimai buvo pilniai paruošti.

Bet džiaugiamės pergale ir laukiame sekančių rungtynių!

Aurimas Dalius Butkus 12 PTS 12 Denis Grigonis
Aurimas Dalius Butkus 14 REB 8 Arijus Šakėnas
Linas Janėnas 4 AST 3 Arijus Šakėnas
KOMENTARAI
Gražvydas Girniukaitis, „Western Union“

Kaip ir buvo galima nuspėti, pirmosios sezono rungtynės nelengvos ir su daug taisytinų dalykų. Galime pasidžiaugti nebloga gynyba, kuri mum ir leido pabaigoje džiaugtis pergale. Noriu pagirti komandą, kad mažėjant skirtumui ir kylant įtampai ketvirtajame kėlinyje išlikom vieningi bei parodėm tvirtą charakterį.


Tikimės, kad sezono nesugadins virusas ir galėsim gerinti žaidimą bei džiaugtis krepšiniu toliau.

Gimtadieniai
Draugai